Модерація рекламних оголошень

Документи для проходження модерації

Для розміщення в Директі реклами деяких видів товарів та послуг потрібні спеціальні документи (ліцензії, сертифікати, реєстраційні посвідчення). Перелік необхідних документів для різних випадків можна подивитися у Допомозі. Для надсилання підтверджувальних документів скористайтеся формою нижче.

Якщо для реклами вашої категорії товарів потрібен гарантійний лист, перед надсиланням переконайтеся, що його правильно оформлено:

  • вибрано гарантійний лист відповідної тематики;
  • усі сторінки пронумеровано;
  • підпис є на кожній сторінці;
  • проставлено дату.

Строки модерації

Рекламні матеріали — текст, ключові фрази, посилання (якщо є) — зазвичай модеруються протягом кількох годин. Уночі модерація не проводиться. Якщо в рамках однієї рекламної кампанії на модерацію надіслано понад 100 оголошень, може знадобитися більше часу. Чим більше оголошень містить кампанія, тим більше часу потрібно на їх модерацію. Якщо ви хочете скоротити час модерації, надсилайте матеріали частинами.

Модерація контактної інформації проводиться у зазначений вами час роботи, тому може тривати більше доби.

У деяких випадках оголошення може бути допущене до показів автоматично. Це означає, що оголошення почне відображатися практично одразу після створення або внесення змін, проте буде додатково перевірене модератором на предмет відповідності вимогам до рекламних матеріалів пізніше і може бути відхилене за результатами цієї перевірки. Модерація автоматично прийнятих оголошень проводиться протягом трьох діб.

Про рішення модератора вас сповістять листом. Крім того, рішення буде відображено в статусі вашої кампанії у списку кампаній.

Увага.

Служба модерації працює 7 днів на тиждень із 7:00 до 22:00. У нічний час оголошення не перевіряються.

Модерація нової версії оголошення

Поки нова версія оголошення не пройде модерацію, Директ показуватиме його старий варіант (зі старими ключовими фразами та цінами). Під оголошенням поруч зі статусом модерації буде повідомлення про те, що зараз показується попередня версія оголошення.

Після прийняття оголошення модератором попередній варіант буде автоматично замінено на новий. В оголошенні може бути відхилена лише частина ключових фраз. Якщо при цьому сам текст оголошення прийнятий, то воно почне показуватися за прийнятими фразами. У цьому разі покажеться статус «Частину фраз відхилено».

Якщо в очікуванні модерації ви зупинили показ старого оголошення, не забудьте увімкнути покази після проходження модерації. Після зміни вашого оголошення у його статистиці буде показуватися тільки новий варіант тексту, а список фраз у статистиці включатиме лише нові фрази.

Якщо нова версія оголошення не пройшла модерацію, а показ старої версії було зупинено, під час відновлення показів оголошення буде переміщено на вкладку «Відхилені». Показів старої версії не буде. Внесіть потрібні зміни і надішліть нову версію оголошення на модерацію.

Запитання про результати модерації

Причини відхилення оголошення і рекомендації щодо виправлення ви можете прочитати в інтерфейсі Директа. Для цього натисніть на посилання Як виправити? у відхиленому оголошенні.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами через форму нижче.