Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Оголошення не показується на бажаній позиції

Ваше оголошення може бути показано на пошуку Яндекса і в мережах (РМЯ і зовнішні мережі).

Середню позицію показу оголошення на пошуку ви можете подивитися у Майстрі звітів. Недостатньо високу позицію може бути зумовлено низькими ставками або особливостями роботи вибраної стратегії показів.

Призначеної ставки не вистачає для потрапляння на потрібну позицію

Місце показу оголошення залежить від призначеної ставки. Для того щоб оголошення показувалося на потрібній позиції, потрібно не тільки вибрати відповідну стратегію, але й призначити ціну за клік, що дорівнює ціні, рекомендованій в інтерфейсі Директа, або більшу за неї.

Наприклад, якщо ви призначили ставку меншу, ніж рекомендувала система для входу в Гарантовані покази, оголошення потрапить лише у Динамічні покази (незалежно від вибраної стратегії).

Важливо стежити за зміною цін на позиціях, що вас цікавлять, і за потреби своєчасно оновлювати призначені ставки. Для зручності відстежування позицій оголошення ви можете увімкнути в Параметрах кампанії відповідне сповіщення.

Вибрано автоматичну стратегію

Завдання стратегії з автоматичним керуванням ставками полягає не в утриманні певних місць на видачі, а в тому, щоб забезпечити максимальну кількість ефективних кліків та показів у межах заданих налаштувань. Ставка для кожної фрази визначається автоматично і може виявитися недостатньою для показу на високих позиціях (у спецрозміщенні або в гарантованих показах).

Автоматичні стратегії дають можливість ставити пріоритети для тих чи інших фраз, проте важливо пам'ятати, що високий пріоритет не забезпечує високу позицію в гарантованих показах або спецрозміщенні. Це налаштування означає, що під час розподілу бюджету у фрази буде більше ваги порівняно з іншими фразами. Фрази з високим пріоритетом система по можливості показує на помітніших позиціях, знижуючи ставки на фразах із середнім і низьким пріоритетом.

Якщо ви хочете керувати позицією показів оголошень самостійно, ви можете вибрати стратегію з ручним керуванням ставками і на власний розсуд призначати ставки.

У мене залишилися питання
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!