Яндекс.Диск і дані користувача

Коли ви використовуєте програму Яндекс.Диск, Яндекс збирає і передає дані на свої сервери. Яндекс обробляє всі дані згідно з умовами Політики Конфіденційності та .

Щоб убезпечити свої дані, дотримуйтеся загальних рекомендацій із захисту приватної інформації.

У разі виникнення запитань або проблем звертайтеся в службу підтримки.

Які дані передає програма Яндекс.Диск

Вид даних Для чого передаються Як вимкнути передавання даних
Файл і метадані Сервіс використовується для зберігання файлів (фото, відео, документи, нотатки й інші файли), а також метаданих (розмір файлу, час завантаження, геолокація, відомості про користувачів загальних даних і дії з файлами). Вимагає дозвіл на доступ до файлів на картці пам’яті. Дозвіл можна вимкнути в системних налаштуваннях пристрою.

Вимкнення передавання інформації лише про частину метаданих не передбачено. Якщо ви не бажаєте передавати метадані, не використовуйте програму Яндекс.Диск.

Інформація про використання Покращення роботи сервісу. Використання програми без цих даних неможливе. Якщо ви не бажаєте передавати дані, не використовуйте програму Яндекс.Диск.
Технічні характеристики пристрою Підвищення якості роботи програми. Використання програми без цих даних неможливе. Якщо ви не бажаєте передавати дані, не використовуйте програму Яндекс.Диск.
Звіти про збої в роботі програми Підвищення якості роботи програми. Використання програми без цих даних неможливе. Якщо ви не бажаєте передавати дані, не використовуйте програму Яндекс.Диск.
Список інстальованих програм Аналіз проблеми користувача. Дані надсилаються з форми зворотного зв‘язку, коли користувач надсилає повідомлення про проблему.
Тип мережі, обсяг вільного місця на пристрої Аналіз проблеми користувача. Дані надсилаються з форми зворотного зв‘язку, коли користувач надсилає повідомлення про проблему.
Розташування Підвищення якості пошуку. Вимагає дозвіл на пошук розташування за допомогою мережі або GPS. Передавання даних про перебування можна вимкнути в системних налаштування пристрою.
Вимовлені фрази Голосове введення для пошукового запиту. Вимагає дозвіл на використання мікрофона. Передавання даних можна вимкнути в системних налаштуваннях пристрою.

Відмовитися від передавання даних, збирання яких не вимикається в налаштуваннях програми або системних налаштуваннях пристрою, можна, лише видаливши програму Яндекс.Диск.

Якщо ви зіткнулися з проблемою в роботі програми Яндекс.Диск, повідомте нам про помилку через форму зворотного зв’язку в самій програмі:

  1. Відкрийте налаштування програми.
  2. Виберіть пункт Допомога і зворотний зв’язок → Повідомити про проблему.
  3. Виберіть тему проблеми.
  4. Опишіть проблему максимально докладно.
Примітка. Про проблеми, пов’язані з мобільною програмою, пишіть, будь ласка, із самої програми, а не зі сторінок Допомоги. Так ваше звернення потрапить до потрібних фахівців і вам дадуть відповідь швидше. Також у разі надсилання з програми наші фахівці бачать технічну інформацію, яка допомагає розібратися з проблемою.

Якщо програма несподівано завершує роботу й ви не можете написати нам із неї, надішліть повідомлення про помилку через форму зворотного зв’язку.