Знайти файли на Яндекс.Диску

Ви можете знайти файл за його назвою, вмістом, розширенням або властивостями, а також знайти папку за її назвою. Для цього натисніть значок і введіть частину імені в рядок пошуку.

Програма буде шукати по всіх папках Диска. Докладніше про можливості пошуку див. у статті Пошук на Диску.

Примітка. Якщо немає мережі, програма буде шукати лише в тій папці, яка відкрита в цей момент. Файли у вкладених папках знайдені не будуть.

Знайти потрібний файл можна також за допомогою сортування в списку: натисніть значок у правому верхньому куті, щоб побачити всі доступні варіанти.

Якщо ви зіткнулися з проблемою в роботі програми Яндекс.Диск, повідомте нам про помилку через форму зворотного зв’язку в самій програмі:

  1. Відкрийте налаштування програми.
  2. Виберіть пункт Допомога і зворотний зв’язок → Повідомити про проблему.
  3. Виберіть тему проблеми.
  4. Опишіть проблему максимально докладно.
Примітка. Про проблеми, пов’язані з мобільною програмою, пишіть, будь ласка, із самої програми, а не зі сторінок Допомоги. Так ваше звернення потрапить до потрібних фахівців і вам дадуть відповідь швидше. Також у разі надсилання з програми наші фахівці бачать технічну інформацію, яка допомагає розібратися з проблемою.

Якщо програма несподівано завершує роботу й ви не можете написати нам із неї, надішліть повідомлення про помилку через форму зворотного зв’язку.