Нотатки

За допомогою Яндекс.Диска можна створювати нотатки. Вони автоматично збережуться в хмарі й не зникнуть, якщо з вашим пристроєм щось трапиться. Крім того, ви можете використовувати нотатки на кількох пристроях водночас – наприклад, на комп’ютері й телефоні. Для цього ввійдіть на Диск на обох пристроях.

Увага. Нотатки доступні тільки на пристроях із Android версії 7 і вище.
  1. Створити нотатку
  2. Видалити нотатку
  3. Працювати з нотатками без Інтернету
  4. Використовувати нотатки на різних пристроях

Створити нотатку

Перейдіть на вкладку Нотатки і натисніть кнопку . Щоб було зручніше орієнтуватися в тексті нотатки, оформте її: виділіть текст напівжирним або курсивом, підкресліть його або оформте у вигляді списку. Максимальна довжина нотатки – 50 000 символів.

Обмеження. Якщо нотатка містить понад 50 000 символів, вона зберігається лише на телефоні. Щоб нотатка завантажилася на Диск, зменште її.

До нотатки можна додати зображення або інший файл. Підтримуються такі формати зображень: JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG. В одну нотатку можна вставити до 40 зображень.

Закріплюйте важливі нотатки вгорі списку – так вони завжди будуть у вас перед очима. Для цього виділіть нотатку й натисніть значок у правому верхньому куті.

Обмеження. Можна створити до 500 нотаток.

Видалити нотатку

Якщо нотатка вам більше не потрібна, видаліть її – виділіть нотатку, натисніть значок у правому верхньому куті й підтвердьте видалення.

Примітка. Видалені нотатки відновити не можна.

Працювати з нотатками без Інтернету

Ви можете редагувати нотатки без Інтернету. Вони збережуться на телефоні і будуть мати позначку . Коли Інтернет з’явиться, ці нотатки завантажаться на Диск.

Якщо нотатку, збережену лише на телефоні, редагувати з іншого пристрою, Яндекс.Диск створить копію цієї нотатки. В оригінальній нотатці буде збережено зміни з одного пристрою, а в копії – з іншого.

Використовувати нотатки на різних пристроях

Ви можете використовувати нотатки на кількох пристроях – наприклад, на комп’ютері й телефоні, – якщо авторизуєтеся на Диску під одним і тим самим обліковим записом. На яких платформах доступні нотатки, див. у розділі Нотатки на Диску.

Якщо ви редагуватимете одну й ту саму нотатку на різних пристроях водночас, Яндекс.Диск створить копію цієї нотатки. В оригінальній нотатці буде збережено зміни з одного пристрою, а в копії – з іншого.