Переглянути фото на Диску

Щоб перейти до перегляду всіх фотографій, погортайте верхнє меню вправо і натисніть посилання Фото.

У розділі Усі фото відображаються всі фотографії у форматі JPEG, у яких зазначено дату зйомки. Також до цього розділу потрапляють фото та відео, автоматично завантажені на Диск з інших пристроїв.

Примітка. розділ формується автоматично, тому вручну помістити туди фото неможливо. Якщо ви хочете, щоб фотографія відображалася в розділі, додайте інформацію про дату зйомки.

Щоб переглянути фотографію в повноекранному режимі, натисніть її. У цьому режимі ви можете поділитися знімком, завантажити і видалити його (за допомогою значків у правому верхньому куті). Якщо ви хочете відкрити оригінал фотографії або перейменувати фото, натисніть і виберіть потрібний пункт меню. Щоб приховати значки і переглянути фото повністю, натисніть його. Переглядайте фотографії в папці, гортаючи екран вправо або вліво.

Знизилася якість фото або відео

На Диску фото і відео зберігаються у вихідній якості, оскільки не стискаються додатково під час завантаження. Але для перегляду на мобільному сайті Диск створює прев‘ю зі зниженою роздільною здатністю, щоб зменшити витрати трафіку та прискорити роботу з Диском. Щоб переглянути зображення у вихідній якості, завантажте його на мобільний пристрій.