Пошук на Диску

Ви можете знайти файл за його назвою, вмістом, розширенням або властивостями, а також знайти папку за її назвою.

Для цього введіть запит у пошуковий рядок над списком файлів і натисніть клавішу Enter або піктограму .
Якщо потрібний файл не знайдено, переконайтеся, що всі слова написано без помилок, спробуйте зменшити кількість слів у запиті, перевірте Кошик.
  1. Підказки пошуку
  2. Що ще можна писати в рядку пошуку
  3. Пошук у поштових вкладеннях
  4. Чи є пошук за всіма файлами на сервісі?

Підказки пошуку

Якщо ви не пам'ятаєте назву файлу повністю, почніть її вводити – Диск підкаже відповідні варіанти. Також у підказках Диска з'являтимуться ваші попередні запити.

Що ще можна писати в рядку пошуку

Ім’я та розширення файлу, ім’я папки

Ви зможете знайти потрібний файл, навіть якщо в його імені є символи, підкреслення, дефіси або крапки. Наприклад, за запитом alice list ви знайдете файли Alice_list.pdf, Alice-list.pdf, Alice.list.pdf.

Пошук ураховує морфологію української мови. Наприклад, за запитом звіт ви знайдете файл із назвою «Правки звіту за вересень» або «Порівняння звітів за серпень і вересень».

Якщо у вашому запиті є помилка або описка, пошук виправить її. Наприклад, ви знайдете файл із назвою «документ», навіть якщо введете запит допумент або ljrevtyn.

Щоб знайти файли з конкретним розширенням, введіть у рядку пошуку це розширення або ім'я файлу та розширення. Окрім того, ви можете вказати ім'я файлу або папки. Наприклад, за запитом cheshire jpg ви можете знайти фотографії, що зберігаються в папці «Cheshire Cat».

Ім’я файлу з архіву

Якщо потрібний файл запаковано в архів RAR або ZIP, ви також зможете його знайти — для цього введіть ім'я файлу в рядок пошуку.

Текст із документа

Якщо ви не пам'ятаєте назви документа або електронної книги, але знаєте фразу з тексту, використовуйте цю фразу в пошуковому запиті. Під час пошуку за текстом підтримуються такі формати файлів:

  • документ: DOC/DOCX, XSL/XLSX, PPT/PPTX, ODT, ODS, ODP, CSV, RTF, TXT, PDF, HTML
  • книги: FB2, EPUB

Метадані (EXIF) фотографії

Ви можете знайти всі фотографії, зроблені за допомогою певної камери. Для цього вкажіть у пошуковому рядку назву цієї камери. Наприклад, за запитом sony nex 5 або iphoneX ви знайдете всі знімки, зроблені за допомогою цих пристроїв.

Метадані аудіофайлу

Щоб знайти аудіофайл, можна ввести в пошуковий рядок назву жанру чи альбому – наприклад, за запитом rock ви знайдете файл Led Zeppelin – Stairway to heaven.mp3.

Текст із зображення

Якщо ви знаєте кілька слів із тексту, розміщеного на зображенні, використовуйте їх у пошуковому запиті – так ви зможете знайти відскановані документи, фотографії візитівок або оголошень. Пошук уміє розпізнавати текст російською та англійською мовами за допомогою технології OCR.

Назва того, що зображено

Ви можете знайти зображення, якщо знаєте, що на ньому. Наприклад, за запитом вулиця ви знайдете фотографії, зроблені вами під час відпустки.

Пошук у поштових вкладеннях

Щоб знайти файл, прикріплений до листа, перейдіть на вкладку Архів → Поштові вкладення та введіть запит у пошуковий рядок.

Чи є пошук за всіма файлами на сервісі?

Ні, файли Яндекс.Диска не індексуються. Завантажити чужий файл можна, лише якщо цей файл опублікований і вам відоме посилання на нього.

Будьте обережні, публікуючи посилання на свої файли в блогах і форумах: якщо ваш файл завантажуватимуть надто активно, швидкість завантаження буде обмежена.