Робота з поштовими вкладеннями

Поштові вкладення — усі файли, додані до яких-небудь листів вашої Яндекс.Пошти (вхідних, надісланих, видалених або чернеток). Вони доступні лише відправнику та одержувачу листа.

Файли всіх поштових вкладень не займають місце на вашому Диску, не синхронізуються з папкою Яндекс.Диска та не доступні в мобільних програмах. Щоб зробити вкладений файл доступним на всіх пристроях, скопіюйте його в одну з папок на Диску. Щоб перейти до файлів, натисніть на панелі ліворуч на кнопку Файли → Поштові вкладення.

Примітка. Переміщувати поштові вкладення до інших папок не можна, але ви можете скопіювати їх туди.

Усі файли вкладень поділяються на два типи:

 • Поштові вкладення — файли розміром менше 25 МБ, прикріплені до самого листа. Щоб видалити такий файл:
  1. Позначте файл.
  2. На верхній панелі натисніть піктограму .
  3. У списку натисніть тему листа – лист із вкладенням відкриється в новій вкладці.
  4. На верхній панелі Яндекс.Натисніть пошти Видалити.
 • Надіслані як посилання на Диск — файли розміром понад 25 МБ, які під час додавання до листа автоматично завантажуються на Диск. Такі файли зберігаються на Диску, оскільки багато поштових служб не приймають листи з великими файлами.
  Примітка. Файли, відправлені як посилання на Диск, доступні тільки відправнику та одержувачу листа. Інші люди можуть отримати доступ до файлів тільки в тому випадку, якщо відправник або одержувач листа передасть їм посилання на файли або опублікує на загальнодоступних ресурсах.

  Щоб видалити файл із папки Надіслані як посилання на Диск, виберіть файл і натисніть кнопку Видалити на панелі властивостей.

Після того як ви видалите файл зі сторінки поштових вкладень, файл уже не буде доступний одержувачеві листа.