Поштові вкладення

У цьому розділі зберігаються всі файли, які додані до якихось листів вашої Яндекс.Пошти (вхідних, вихідних, видалених або чернеток). Вони доступні лише відправнику та одержувачу листа.

Файли всіх поштових вкладень не займають місце на вашому Диску, не синхронізуються з папкою Яндекс.Диска та не доступні у мобільних програмах. Щоб зробити вкладений файл доступним на всіх пристроях, скопіюйте його в одну із папок на Диску. Для переходу до файлів натисніть на панелі зліва на кнопку Файли → Поштові вкладення.

Примітка. Переміщати поштові вкладення до інших папок не можна, але ви можете скопіювати їх туди.

Усі файли вкладень поділяються на два типи:

  • Поштові вкладення — файли розміром менше ніж 25 МБ, додані до самого листа. Щоб видалити такий файл, видаліть лист, до якого він доданий:
    1. Позначте файл.
    2. На панелі праворуч натисніть на тему листа — лист із вкладенням відкриється у новій вкладці.
    3. На верхній панелі Яндекс.Пошти натисніть на Видалити.
  • Надіслані як посилання на Диск — файли розміром більше ніж 25 МБ, які у разі додавання до листа автоматично завантажуються на Диск. Такі файли зберігаються на Диску, оскільки багато поштових служб не приймають листи з великими файлами. Щоб видалити файл з розділу Надіслані як посилання на Диск, виберіть файл і натисніть на кнопку на панелі властивостей.