Поштові вкладення

У цьому розділі зберігаються всі файли, які додані до якихось листів вашої Яндекс.Пошти (вхідних, вихідних, видалених або чернеток). Вони доступні лише відправнику та одержувачу листа.

Файли всіх поштових вкладень не займають місце на вашому Диску, не синхронізуються з папкою Яндекс.Диска та не доступні у мобільних програмах. Щоб зробити вкладений файл доступним на всіх пристроях, скопіюйте його в одну із папок на Диску. Щоб перейти до файлів, натисніть на панелі ліворуч на кнопку Файли → Поштові вкладення.

Усі файли вкладень поділяються на два типи:

  • Поштові вкладення — файли розміром менше 25 МБ, прикріплені до самого листа. Щоб видалити такий файл, видаліть лист, до якого він прикріплений.
  • Надіслані як посилання на Диск — файли розміром понад 25 МБ, які під час додавання до листа автоматично завантажуються на Диск. Такі файли зберігаються на Диску, оскільки багато поштових служб не приймають листи з великими файлами. Щоб видалити файл з розділу Надіслані як посилання на Диск, виберіть файл і натисніть на кнопку на панелі властивостей.