Перегляд файлів і папок

Файли, які ви завантажили або зберегли на Диск, можна переглянути у веб-інтерфейсі Диска без встановлення додаткових програм. Підтримуються такі формати файлів:

  • документи — DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, ODT, ODS, ODP, CSV, RTF, TXT, PDF
  • зображення — JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF, NEF, EPS, PSD, CDR, AI
  • архіви — ZIP, RAR, TAR
  • аудіо — MP3
  • відео — усі популярні формати
  • книги — FB2, EPUB, DJVU
  1. Перегляд зображень
  2. Відтворення аудіо та відео
  3. Переглядати публічні файли і папки

Перегляд зображень

Двічі натисніть на зображення, щоб переглянути його в повноекранному режимі:Щоб побачити всі зображення в цій папці, наведіть курсор миші на нижній край екрана. Щоб вибрати потрібне зображення для перегляду, натисніть на ньому лівою кнопкою миші.

У цьому режимі ви можете відкрити у повному розмірі, завантажити або видалити будь-яке зображення, а також згенерувати для нього публічне посилання.

Щоб вийти з режиму перегляду зображень, натисніть на клавішу Esc або закрийте вікно.

Відтворення аудіо та відео

Щоб прослухати аудіофайл, двічі натисніть на нього і у вікні, що з’явилося, і натисніть на кнопку відтворення.Наведіть курсор миші на нижній край екрана, щоб побачити усі аудіофайли у цій папці.

У режимі прослуховування ви можете змінити, завантажити або видалити будь-який аудіофайл, а також згенерувати для нього публічне посилання.

Щоб вийти з режиму прослуховування, натисніть на клавішу Esc або закрийте вікно.

Для перегляду відеофайлів двічі натисніть на потрібний файл.

Обмеження. Для відтворення аудіо та відео на Диску необхідний програвач Adobe Flash Player або щоб ваш браузер підтримував HTML5.