Перегляд файлів і папок

Файли, які ви завантажили або зберегли на Диск, можна переглянути у веб-інтерфейсі Диска без встановлення додаткових програм. Підтримуються такі формати файлів:

  • документи — DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, ODT, ODS, ODP, CSV, RTF, TXT, PDF
  • зображення — JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF, NEF, EPS, PSD, CDR, AI
  • архіви — ZIP, RAR, TAR
  • аудіо — MP3
  • відео — усі популярні формати
  • книги — FB2, EPUB, DJVU
  1. Перегляд зображень
  2. Відтворення аудіо та відео
  3. Переглядати публічні файли і папки

Перегляд зображень

Двічі натисніть на зображення, щоб переглянути його в повноекранному режимі:У цьому режимі ви можете переглянути інформацію про картинці, поділитися їй, відредагувати, завантажити і видалити (з допомогою піктограми в правому верхньому куті). Щоб відкрити оригінал зображення, додати в альбом або завантажити в соцмережі, натисніть значок і виберіть потрібний пункт меню. Щоб приховати значки і переглянути зображення повністю, натисніть на нього.

Щоб вийти з режиму перегляду зображень, натисніть клавішу Esc або закрийте вікно.

Відтворення аудіо та відео

Щоб прослухати аудіофайл, двічі натисніть на нього і у вікні натисніть кнопку відтворення.У цьому режимі ви можете переглянути інформацію про аудіофайл, поділитися ним, завантажити і видалити (з допомогою піктограми в правому верхньому куті). Щоб приховати значки, натисніть на нього.

Щоб вийти з режиму прослуховування, натисніть клавішу Esc або закрийте вікно.

Для перегляду відеофайлів двічі натисніть на потрібний файл.

Обмеження. Для відтворення аудіо та відео в Диску потрібен програвач Adobe Flash Player або щоб ваш браузер підтримував HTML5.