Як ще можна використовувати Яндекс.Диск

За допомогою програм, які підтримують Яндекс.Диск, можна повноцінно працювати з вашим Диском:

  • зберігати файли, створені у програмі (наприклад відскановані документи);
  • відкривати файли з вашого Диска відразу у вибраній програмі (наприклад, за допомогою файлового менеджера завантажувати файли з Диска в конкретні папки).
Примітка. Якщо ви увімкнули двофакторну аутентифікацію, для авторизації у програмі використовуйте пароль програми.

Якщо ви знаєте про таку програму та її немає на цій сторінці, будь ласка,повідомте нам про це.

Програма Опис Веб-сервіс Платформи
Windows MacOS Linux Android iOS Windows Phone
ABBYY FineScanner Мобільний клієнт сервісу розпізнавання тексту ABBYY FineScanner. Результати роботи програми можна завантажити на Яндекс.Диск.
Audio Library Програвач аудіокниг і подкастів для смартфонів на базі Android. Аудіокниги додаються до бібліотеки програми з різних хмарних сховищ, включаючи Яндекс.Диск.
Boxcryptor Сервіс для шифрування файлів перед завантаженням на Яндекс.Диск.
Business Processes Simulator Онлайн-симулятор для імітаційного моделювання бізнес-процесів. У ньому використовуються локальні або хмарні сервіси для зберігання даних, включаючи Яндекс.Диск.
Cloud Cube Програма для Android, що дозволяє керувати файлами на Яндекс.Диску та інших хмарних сервісах.
Coffee Reader Програма для читання книг у форматах fb2, epub, txt і mobi на смартфонах із Windows Phone 8. Книги можна зберігати і завантажувати з Яндекс.Диска.
Documents Файловий менеджер для iPhone та iPad із зручним переглядом документів з пам'яті пристрою або з Яндекс.Диска.
ES File Explorer Багатофункціональний файловий менеджер. Дозволяє повноцінно керувати файлами на Яндекс.Диску.
File Hub Файловий менеджер для iPhone та iPad. Дозволяє повноцінно керувати файлами на Яндекс.Диску.

File Manager

File Manager HD (Tablet)

Файловий менеджер для смартфонів на базі Android, що дозволяє повноцінно керувати файлами на Яндекс.Диску та в інших хмарних сховищах. Є окрема версія для планшетів.
Hamster Free ZIP Archiver Безкоштовна програма-архіватор для Windows із високою швидкодією та підтримкою багатоядерних процесорів. Може архівувати файли на Яндекс.Диску.
Handy Backup 7 Утиліта для резервного копіювання файлів. Створювані копії можна автоматично завантажувати на Яндекс.Диск.
Handy Backup для Яндекс.Диска Безкоштовна програма для завантаження файлів на Яндекс.Диск.
Monosnap Безкоштовна програма для створення і редагування знімків екрана. Готове зображення одним кліком завантажується на Яндекс.Диск або в інше хмарне сховище.
Mover Веб-сервіс для переміщення даних між різними хмарними сервісами.
KyBook Програма для читання електронних книг на iPhone або iPad з налаштовуваним інтерфейсом і підтримкою всіх поширених форматів. Інтегровано з Яндекс.Диском та іншими популярними хмарними сховищами.
OnToFoto Веб-сервіс для швидкого перетворення звичайного цифрового знімка на фотографію для документів. Готове фото можна завантажити собі на Яндекс.Диск.
RealVisor Free Програма для цілодобового прихованого відеоспостереження через камеру і мікрофон смартфона на базі Android. Записані файли буде збережено на Яндекс.Диск.
Scanbot Програма для швидкого сканування будь-яких документів та паперових записок. Отримані зображення буде збережено на Яндекс.Диск.

Voirecs

VoirecsHD

Багатофункціональний диктофон для iPhone та iPad. Створені записи і прикладені фотографії можна зберегти на Яндекс.Диск.

Ангіна РФ

Ангіна UA

Юридичний довідник для автомобіліста із вбудованим диктофоном та можливістю зберігати зроблені записи на Яндекс.Диск.
Плеєр мрії Музичний програвач для смартфонів та планшетів на базі Android із вбудованим редактором тегів та інструментами редагування файлів. Дозволяє прослуховувати музичні треки з Яндекс.Диска.
Фоторамка Безкоштовна програма для перегляду фотографій з Яндекс.Диска в режимі слайд-шоу. За допомогою цієї програми можна перетворити планшет на базі Android у готову фоторамку або зробити заставку на комп'ютері з ваших знімків із Диска.
Яндекс.Диск для Linux Неофіційний прототип клієнтської програми Яндекс.Диска, запропонований розробником Яндекса.

Яндекс.Музика для iPhone

Яндекс.Музика для Android

Мобільна програма сервісу Яндекс.Музика дозволяє без підписки прослуховувати треки, збережені на Диску, — як у потоковому режимі, так і в офлайн-режимі без інтернету.