Гігабайти в подарунок

Беріть участь в акціях, які ми організовуємо самі або з нашими партнерами. За допомогою них ви можете отримати додатковий простір на Диску до вже доступних за замовчуванням 10 ГБ.

Поточні акції

Минулі акції

32 ГБ за мобільне автозавантаження

Якщо ви встановите мобільну програму Яндекс.Диск і увімкнете в налаштуваннях автозавантаження фото та відео, обсяг вашого Диска буде збільшено на 32 ГБ. Додаткове місце видається безстроково з моменту активації.

Акція діє з 3 квітня 2017 року до 3 липня 2017 року. Щоб отримати 32 ГБ, до 3 липня потрібно завантажити хоча б одне фото або відео.

Якщо у вас уже встановлено мобільну програму і налаштовано автозавантаження, акція активується автоматично під час першого завантаження файлу.

Гігабайти покупцям флешок Kingston

Якщо ви купите flash-накопичувач Kingston DT100G3, DT101G2, DT101G3, DTIG4, DTM30, DTM30R, DTMCK, DTSE9H, DTDUO, DTDUO3, обсяг вашого Яндекс.Диска буде на один рік збільшено на кількість гігабайтів, що відповідає обсягу флешки. Акція діє у період із 25 січня 2015 року до 31 грудня 2015 року.

На упаковці із флешкою повинен бути зображений логотип Яндекс.Диска.

Якщо у вас вже є флешка, що бере участь в акції, встановіть програму «Яндекс.Диск» та авторизуйтеся в ній, не виймаючи флешку з комп'ютера.

Обмеження. Якщо у вас є кілька флешок, які беруть участь в акції, збільшений обсяг Диска ви зможете отримати тільки за ту флешку, з якою авторизуєтеся раніше. Для кожного акаунту на Яндексі додаткові гігабайти від Kingston надаються тільки один раз.

16 ГБ для користувачів Мобільної Яндекс.Пошти

Увага. Акція діє тільки у разі встановлення програми версії 2.10 для Android і 2.12 для iOS.

Якщо ви встановите мобільну програму Яндекс.Пошта, обсяг вашого Диска буде збільшено на 16 ГБ на один рік із моменту авторизації у програмі. Акція діє в період з 30 червня 2015 року по 13 липня 2015 року.

Обмеження. Обсяг Диска збільшиться, тільки якщо ви встановлюєте програму Яндекс.Пошта уперше. Випадки, в яких обсяг Диска не збільшується:
  • ви перевстановлюєте програму;
  • ви встановлюєте програму після її видалення на цьому пристрої;
  • ви встановлюєте програму на інший пристрій із такою ж операційною системою.

50 ГБ для комп'ютерів Samsung ATIV

Якщо ви купите ноутбук, планшетний ПК або моноблок Samsung ATIV до 31 серпня 2014 року, обсяг вашого Диска у разі підключення буде збільшено на 50 ГБ на 2 роки з моменту активації.

Акційні ноутбуки марковано відповідним стикером на коробці.

Якщо у вас вже є пристрій потрібної моделі, просто авторизуйтеся в попередньо встановленій програмі «Яндекс.Диск».

Збільшений обсяг Диска надається кожному користувачеві Яндекса, який першим авторизувався в програмі «Яндекс.Диск» на комп'ютері потрібної моделі. Отримати таким чином 50 ГБ на Диску можна до 1 вересня 2014 року.