Гігабайти в подарунок

Беріть участь в акціях, які ми організовуємо з нашими партнерами. За допомогою них ви можете отримати додатковий простір на Диску до вже доступних за замовчуванням 10 ГБ.

Минулі акції

Гігабайти покупцям флешок Kingston

Якщо ви купите flash-накопичувач Kingston DT100G3, DT101G2, DT101G3, DTIG4, DTM30, DTM30R, DTMCK, DTSE9H, DTDUO, DTDUO3, обсяг вашого Яндекс.Диска буде на один рік збільшено на кількість гігабайтів, що відповідає обсягу флешки. Акція діє у період із 25 січня 2015 року до 31 грудня 2015 року.

На упаковці із флешкою повинен бути зображений логотип Яндекс.Диска.

Якщо у вас вже є флешка, що бере участь в акції, встановіть програму "Яндекс.Диск" та авторизуйтеся в ній, не виймаючи флешку з комп'ютера.

Обмеження: Якщо у вас є кілька флешок, які беруть участь в акції, збільшений обсяг Диска ви зможете отримати тільки за ту флешку, з якою авторизуєтеся раніше. Для кожного акаунту на Яндексі додаткові гігабайти від Kingston надаються тільки один раз.

Докладні умови акції

 1. Організатори Акції: ООО «ЯНДЕКС» (ОДРН 1027700229193) і Kingston Technology Company, Inc в особі російського представництва компанії.
 2. Пристрої, що беруть участь в Акції (далі — "Пристрій", "Пристрої"): flash-накопичувачі Kingston DT100G3 8−64 ГБ, DT101G2 8−128 ГБ, DT101G3 16–128 ГБ, DTIG4 8−128 ГБ, DTM30 16–128 ГБ, DTM30R 16 ГБ, DTMCK 8−64 ГБ, DTSE9H 8−64 ГБ, DTDUO 8−64 ГБ, DTDUO3 16−64 ГБ, на упаковці яких зображено логотип Яндекс.Диска.
 3. Суть Акції полягає в наданні покупцям, що придбали Пристрої на території (далі — "Територія") України, Російської Федерації, Казахстану, Білорусії, Азербайджану, Грузії, Таджикистану, Киргизії, Молдавії, Узбекистану, Вірменії та виконали у Строки проведення Акції умови п. 7, збільшеного порівняно зі стандартним (доступним будь-якому користувачеві на момент початку Акції) обсягу дискового простору на сервісі Яндекс.Диск.
 4. Строки проведення Акції (далі — "Строки проведення Акції"): з 25 січня 2015 року до 31 грудня 2015 року.
 5. Правила проведення Акції: покупцям Пристроїв, придбаних на Території, що виконали умови п. 7 у Строки проведення Акції, надається збільшений обсяг дискового простору на сервісі Яндекс.Диск, що дорівнює обсягу пам'яті Пристрою, на додаток до дискового простору, доступного користувачеві на сервісі Яндекс.Диск на момент початку Акції — на строк, що становить дванадцять місяців із моменту, визначеного в п. 7.1.
 6. Кількість призів за результатами Акції: призом за результатами Акції є надання покупцеві Пристрою збільшеного обсягу дискового простору на сервісі Яндекс.Диск, що дорівнює обсягу пам'яті Пристрою. У зв'язку з цим передбачено такі категорії призів: 4 ГБ / 8 ГБ / 16 ГБ / 32 ГБ / 64 ГБ / 128 ГБ дискового простору на сервісі Яндекс.Диск (залежно від обсягу пам'яті Пристрою). Кількість призів не обмежено. Збільшений обсяг дискового простору надається для кожного облікового запису на Яндексі лише один раз.
 7. Строки і порядок отримання призів:
  1. Якщо покупець Пристрою використовує комп'ютер з операційною системою Windows, то для отримання призу він повинен упродовж Строку проведення Акції запустити на комп'ютері Пристрій, встановити з Пристрою програму «Яндекс.Диск» і авторизуватися (ввести логін та пароль облікового запису на Яндексі та увійти). Якщо покупець Пристрою використовує комп'ютер з операційною системою Mac OS X, то для отримання призу він повинен упродовж Строку проведення Акції запустити на комп'ютері Пристрій, завантажити із сайту програму "Яндекс.Диск", встановити її та авторизуватися (ввести логін і пароль облікового запису на Яндексі та увійти).
  2. Збільшений обсяг дискового простору на сервісі Яндекс.Диск надається для облікового запису на Яндексі, який буде першим авторизованим із Пристрою.
  3. Для авторизації у програмі для ЕОМ «Яндекс.Диск» і для використання сервісу Яндекс.Диск потрібна наявність технічно справного з'єднання Пристрою з мережею інтернет. Місцем отримання призу може бути будь-яке місце, де таке з'єднання можливе.

16 ГБ для користувачів Мобільної Яндекс.Пошти

Увага: Акція діє лише у разі встановлення програми версії 2.10 для Android і 2.12 для iOS.

Якщо ви встановите мобільну програму Яндекс.Пошта, обсяг вашого Диска буде збільшено на 16 ГБ на один рік із моменту авторизації у програмі. Акція діє в період із 30 червня 2015 року до 13 липня 2015 року.

Обмеження: Обсяг Диска збільшиться, тільки якщо ви встановлюєте програму Яндекс.Пошта уперше. Випадки, в яких обсяг Диска не збільшується:
 • ви перевстановлюєте програму;
 • ви встановлюєте програму після її видалення на цьому пристрої;
 • ви встановлюєте програму на інший пристрій із такою ж операційною системою.

Докладні умови акції

 1. Організатор Акції: ООО «ЯНДЕКС», ОДРН 1027700229193 (далі – Яндекс).
 2. Суть Акції полягає у наданні фізичним особам, які вперше здійснюють встановлення мобільної програми Яндекс.Пошта на свої мобільні пристрої за допомогою операційних систем Android або iOS, і виконали в Терміни проведення Акції умови п. 6, збільшеного у порівнянні зі стандартним (доступним будь-якому користувачеві на момент початку Акції) обсягу дискового простору на сервісі Яндекс.Диск.
 3. Терміни проведення Акції: із 30 червня до 13 липня.
 4. Правила проведення Акції: фізичним особами, які вперше здійснюють встановлення мобільної програми Яндекс.Пошта на свої мобільні пристрої за допомогою операційних систем Android або iOS, і виконали в Терміни проведення Акції умови п. 6, надається збільшений у порівнянні зі стандартним (доступним будь-якому користувачеві на момент початку Акції) обсяг дискового простору на сервісі Яндекс.Диск — 16 (шістнадцять) гігабайт додатково до дискового простору, доступного користувачеві на сервісі Яндекс.Диск на момент початку Акції — на термін, що становить 1 (один) рік із моменту, визначеного у п. 6.1.
 5. Кількість призів за результатами Акції: призом за результатами Акції визнається надання фізичній особі, зазначеному у п. 2 цих Умов, збільшеного обсягу дискового простору на сервісі Яндекс.Диск. Кількість призів не обмежено.
 6. Строки і порядок отримання призів:
  1. Для отримання призу фізична особа, зазначена в п. 2 цих Умов, має виконати встановлення мобільної програми Яндекс.Пошта на свій мобільний пристрій за допомогою операційних систем Android або iOS, а також авторизуватися або пройти реєстрацію в мобільній програмі Яндекс.Пошта. Мобільну програму «Яндекс.Пошта» має бути встановлено на зазначений мобільний пристрій уперше.
  2. Збільшений обсяг дискового простору на сервісі Яндекс.Диск надається для облікового запису на Яндексі, за допомогою якого фізична особа або вперше авторизується у мобільній програмі Яндекс.Пошта, або для облікового запису, який уперше було створено за допомогою мобільної програми Яндекс.Пошта. При цьому збільшений обсяг дискового простору надається для кожного облікового запису на Яндексі лише один раз.
  3. Для використання сервісу Яндекс.Диск потрібна наявність технічно справного з'єднання з мережею інтернет. Місцем отримання призу може бути будь-яке місце, де таке з'єднання можливе.

50 ГБ для комп'ютерів Samsung ATIV

Якщо ви купите ноутбук, планшетний ПК або моноблок Samsung ATIV до 31 серпня 2014 року, обсяг вашого Диска у разі підключення буде збільшено на 50 ГБ на 2 роки з моменту активації.

Акційні ноутбуки марковано відповідним стикером на коробці.

Якщо у вас вже є пристрій потрібної моделі, просто авторизуйтеся в попередньо встановленій програмі «Яндекс.Диск».

Збільшений обсяг Диска надається кожному користувачеві Яндекса, який першим авторизувався в програмі «Яндекс.Диск» на комп'ютері потрібної моделі. Отримати таким чином 50 ГБ на Диску можна до 1 вересня 2014 року.

Докладні умови акції

 1. Організатори Акції: ООО «ЯНДЕКС», ОДРН 1027700229193 і ООО «Самсунг Електронікс Рус Компані», ОДРН 5067746785882.
 2. Товари, що беруть участь в Акції (далі — "Товар", "Товари"): пристрої Samsung ATIV Smart PC 500T1C, 700T1C, Samsung ATIV Book 270E5E, 450R4E, 450R5E, 470R4E, 470R5E, 530U3C, 530U4E, 670Z5E, 730U3E, 740U3E, 870Z5E, 880Z5E, 900X3E, 900X3F, 900X4C, 900X4D, 905S3G, 915S3G, 940X3G, Samsung ATIV One 300A2A, 500A2D, 505A2G, 700A3D, 700A7D, які є у продажу на території (далі — "Територія") України, Росії, Білорусії, Казахстану, Грузії, Азербайджану, Туркменістану, Вірменії, Монголії, на запам'ятовувальному пристрої яких є попередньо встановлена програма для ЕОМ «Яндекс.Диск» (версія для операційної системи Windows 8) і упаковку яких марковано стикером (етикеткою-наклейкою), що містить повідомлення про участь Товару в Акції.
 3. Суть Акції полягає в наданні покупцям, які придбали Товар на Території та виконали у Строки проведення Акції умови п. 7, збільшеного порівняно зі стандартним (доступним будь-якому користувачеві на момент початку Акції) обсягу дискового простору на сервісі Яндекс.Диск.
 4. Строки проведення Акції — з 01 вересня 2013 року по 01 вересня 2014 року.
 5. Правила проведення Акції: покупцям Товарів, придбаних на Території, і які виконали умови п. 7 у строки, зазначені в п. 4, надається збільшений обсяг дискового простору на сервісі Яндекс.Диск — 50 (П'ятдесят) гігабайт додатково до стандартних (доступних будь-якому користувачеві на момент початку Акції) 10 (Десяти) гігабайт — на строк, що становить два роки з моменту, визначеного в п. 7.1.
 6. Кількість призів за результатами Акції: призом за результатами Акції визнається надання покупцеві Товару збільшеного обсягу дискового простору на сервісі Яндекс.Диск. Кількість призів не обмежено.
 7. Строки і порядок отримання призів:
  1. Для отримання призу власник Товару, придбаного на Території, повинен у строки, зазначені в п. 4, авторизуватися в програмі для ЕОМ «Яндекс.Диск» (запустити попередньо встановлену програму, ввести логін і пароль облікового запису на Яндексі та увійти).
  2. Програма для ЕОМ «Яндекс.Диск» має бути попередньо встановлена на Товарі (повинна міститися на запам'ятовувальному пристрої Товару, що є у продажі). Встановлення програми для ЕОМ «Яндекс.Диск» покупцем або іншим власником на пристрій тієї ж моделі, що і Товар, не може бути підставою для визнання такого пристрою акційним Товаром. Факт попереднього встановлення зазначеної програми на Товарі підтверджується наявністю на упаковці Товару стикера (етикетки-наклейки), що містить повідомлення про це.
  3. Збільшений обсяг дискового простору на сервісі Яндекс.Диск надається для облікового запису на Яндексі, який буде першим авторизованим з Товару. При цьому збільшений обсяг дискового простору надається для кожного облікового запису Яндекса тільки один раз.
  4. Для авторизації в програмі для ЕОМ «Яндекс.Диск» і для використання сервісу Яндекс.Диск потрібна наявність технічно справного з'єднання Товару з мережею інтернет. Місцем отримання призу може бути будь-яке місце, де таке з'єднання можливе.