Гігабайти за участь в акціях

Беріть участь в акціях, які ми організовуємо самі або з нашими партнерами. За їх допомогою ви можете отримати простір на Диску понад доступних за замовчуванням 10 ГБ.

Минулі акції

32 ГБ за мобільне автозавантаження

Якщо ви встановите мобільну програму Яндекс.Диск і увімкнете в налаштуваннях автозавантаження фото та відео, обсяг вашого Диска буде збільшено на 32 ГБ. Додаткове місце видається безстроково з моменту активації.

Акція діє з 3 квітня 2017 року до 3 липня 2017 року. Щоб отримати 32 ГБ, до 3 липня потрібно завантажити хоча б одне фото або відео.

Якщо у вас уже встановлено мобільну програму і налаштовано автозавантаження, акція активується автоматично під час першого завантаження файлу.

Гігабайти покупцям флешок Kingston

Якщо ви купите flash-накопичувач Kingston DT100G3, DT101G2, DT101G3, DTIG4, DTM30, DTM30R, DTMCK, DTSE9H, DTDUO, DTDUO3, обсяг вашого Яндекс.Диска буде на один рік збільшено на кількість гігабайтів, що відповідає обсягу флешки. Акція діє у період із 25 січня 2015 року до 31 грудня 2015 року.

На упаковці із флешкою повинен бути зображений логотип Яндекс.Диска.

Якщо у вас вже є флешка, що бере участь в акції, встановіть програму «Яндекс.Диск» та авторизуйтеся в ній, не виймаючи флешку з комп'ютера.

Обмеження. Якщо у вас є кілька флешок, які беруть участь в акції, збільшений обсяг Диска ви зможете отримати тільки за ту флешку, з якою авторизуєтеся раніше. Для кожного акаунту на Яндексі додаткові гігабайти від Kingston надаються тільки один раз.

16 ГБ для користувачів Мобільної Яндекс.Пошти

Увага. Акція діє тільки у разі встановлення програми версії 2.10 для Android і 2.12 для iOS.

Якщо ви встановите мобільну програму Яндекс.Пошта, обсяг вашого Диска буде збільшено на 16 ГБ на один рік із моменту авторизації у програмі. Акція діє в період з 30 червня 2015 року по 13 липня 2015 року.

Обмеження. Обсяг Диска збільшиться, тільки якщо ви встановлюєте програму Яндекс.Пошта уперше. Випадки, в яких обсяг Диска не збільшується:
  • ви перевстановлюєте програму;
  • ви встановлюєте програму після її видалення на цьому пристрої;
  • ви встановлюєте програму на інший пристрій із такою ж операційною системою.

50 ГБ для комп'ютерів Samsung ATIV

Якщо ви купите ноутбук, планшетний ПК або моноблок Samsung ATIV до 31 серпня 2014 року, обсяг вашого Диска у разі підключення буде збільшено на 50 ГБ на 2 роки з моменту активації.

Акційні ноутбуки марковано відповідним стикером на коробці.

Якщо у вас вже є пристрій потрібної моделі, просто авторизуйтеся в попередньо встановленій програмі «Яндекс.Диск».

Збільшений обсяг Диска надається кожному користувачеві Яндекса, який першим авторизувався в програмі «Яндекс.Диск» на комп'ютері потрібної моделі. Отримати таким чином 50 ГБ на Диску можна до 1 вересня 2014 року.