Купівля додаткового місця

Ви можете купити додаткове місце на Диску строком на 1 місяць або на 1 рік. Перейдіть на сторінку Збільшити обсяг Диска, виберіть відповідний пакет — 10 ГБ, 100 ГБ або 1 ТБ — та оплатіть послугу банківською карткою (Visa або Mastercard) або Яндекс.Грошима.

Примітка. Ви можете купити будь-яку кількість однакових або різних пакетів.

Продовження оплати

Ви можете продовжити оплату вибраного пакета в будь-який момент. Якщо строк дії поточного пакета ще не закінчився, новий буде активовано після його закінчення.

Щоб продовжити оплату, перейдіть на сторінку Збільшити обсяг Диска і натисніть навпроти потрібного пакета посилання Продовжити.

Ви можете налаштувати автоматичне продовження оплати вибраного пакета. Для цього при купівлі послуги виберіть оплату банківською карткою та встановіть прапорець Повторюваний платіж. Надалі вартість вибраного пакета автоматично списуватиметься з картки, яку ви прив'язали до вашого облікового запису. Повідомлення про проведені платежі надсилатимуться на вашу поштову скриньку на Яндексі.

Автоматичне продовження послуги доступне лише у разі оплати банківською карткою.

Увага. Одноразовий платіж не можна зробити повторюваним. Якщо ви хочете подовжувати оплату автоматично, ви можете купити такий же пакет і під час його оплати встановити прапорець Повторюваний платіж.

Скасувати автоматичне продовження оплати можна в будь-який момент на сторінці Збільшити обсяг Диска. Для цього навпроти потрібного пакета натисніть посилання Повторюваний платіж → Скасувати повтор платежу. У цьому випадку пакет діятиме до кінця останнього сплаченого періоду.

На сторінці Збільшити обсяг Диска ви також можете подивитися дату, до якої буде доступне оплачене місце. Повідомлення про те, що строк дії ваших пакетів добігає кінця, надсилатимуться на вашу поштову скриньку на Яндексі.

Закінчення строку дії пакета

Якщо строк дії оплаченого пакета закінчився, а все доступне місце на Диску вже використано, ви не зможете завантажувати нові файли. Файли, вже завантажені на Диск, не видаляються і не блокуються та будуть, як і раніше, доступні для перегляду, завантаження, обміну та інших дій.