Купівля додаткового місця

Придбати місце

Примітка. Якщо у вас є кілька облікових записів у Яндексі, переконайтеся, що ви авторизовані саме з того акаунта, для якого хочете придбати додаткове місце. Перенести оплачене місце з одного облікового запису на інший буде неможливо.

За допомогою «Яндекс.Денег» можна оплатити місце тільки для того акаунта, до якого прив'язаний гаманець на «Яндекс.Деньгах». Оплатити будь-який інший обліковий запис за допомогою цього гаманця не вдасться.

 1. Перейдіть на сторінку Диск Про.
 2. Виберіть, на скільки ви хочете збільшити обсяг свого Диска – на 100 ГБ чи 1 ТБ.

 3. Виберіть тариф:
  • Підписатися за 67 ₽/місяць (При оплаті за рік) — річна підписка, вигідніше на 17 %. Оплата відбуватиметься щорічно.
  • Підписатися за 80 ₽/місяць — місячна підписка. Оплата відбуватиметься щомісяця.
 4. Виберіть спосіб оплати:
  • Банківська карта — введіть реквізити карти, увімкніть опцію Запам'ятати дані для подальших покупок і натисніть Сплатити.
  • Яндекс.Гроші — натисніть Сплатити Яндекс.Грошима у лівому нижньому куті і дотримуйтесь інструкції.

Чи можна придбати кілька пакетів відразу?

Можна докупити будь-яку кількість однакових або різних пакетів. Якщо, наприклад, ви вже придбали пакет на 100 ГБ і вам знадобилося ще 3 ТБ, можна докупити три пакети по 1 ТБ.

Додаткові можливості Диска Про будуть доступні вже після здійсненого вперше придбання.

Подовження підписки

Підписка подовжується автоматично: через кожен місяць або рік із вашого рахунку буде зніматися плата за наступний період підписки. Ви в будь-який момент можете відмовитися від подовження підписки.

Вимкнути автоматичне подовження підписки

Скасувати автоматичне подовження підписки можна в будь-який момент на сторінці Диск Про. Для цього навпроти потрібного пакету натисніть посилання Скасувати. У цьому випадку пакет діятиме до кінця останнього сплаченого періоду.

На сторінці Диск Про ви також можете подивитися дату, до якої буде доступно оплачене місце. Повідомлення про те, що строк дії ваших пакетів добігає кінця, надсилатимуться на вашу поштову скриньку на Яндексі.

Якщо ви хочете відключити автоматичне подовження, але потім уручну подовжити передплату на місяць або рік, натисніть кнопку Скасувати, а потім Продовжити.

Що буде, коли термін підписки спливе?

Коли закінчиться строк оплати додаткового простору, неоплачений обсяг буде вимкнено. Якщо при цьому загальний обсяг ваших файлів на Диску перевищить доступний вам обсяг Диска, ви не зможете завантажувати нові файли, ділитися файлами й створювати спільні папки. Крім того, файли, якими ви поділитися раніше, не можна буде за публічним посиланням завантажити на комп'ютер, але можна буде зберегти на Диск. Інші ваші дії з файлами не блокуються — ви можете переглядати файли, завантажувати на комп'ютер, редагувати, переміщати та видаляти.

Щоб усі можливості знову стали доступні, зменшіть зайнятий обсяг до розмірів доступного простору або докупіть знову додатковий простір. Звільнити місце можна кількома способами: видаляючи файли з Яндекс.Диска або переміщуючи їх у ті папки на вашому комп'ютері, які не синхронізуються з Диском.

Повернути гроші за оплачене місце на Диску

Якщо ви помилково купили додаткове місце на Диску й хочете повернути гроші, можна оформити повернення.

Примітка. Оформити повернення можна тільки в тому випадку, якщо з моменту оплати минуло менше місяця.

Щоб оформити повернення, напишіть до служби підтримки через форму внизу сторінки. У листі вкажіть логін і пакет місця, гроші за який ви хочете повернути.

З моєї картки списуються гроші, але я не знаю облікового запису

Якщо з вашої картки списуються гроші, але ви не знаєте облікового запису, напишіть до служби підтримки через форму внизу сторінки. У листі вкажіть маску картки (перші 6 і останні 4 цифри), суму й дату списання, а також уточніть, чи потрібне повернення коштів відразу.

Під час оплати банківською карткою сталася помилка

Переважна більшість помилок, що трапляються в процесі оплати додаткового простору, відбуваються на стороні банку, через який ви намагаєтеся оплатити рахунок. На жаль, помилки повертаються до нас без пояснень.

Платіж міг не пройти з таких причин:

 • Реквізити картки було введено з помилкою. Спробуйте пройти процес оплати знову, перевіряючи ім'я, прізвище, термін дії картки та код CVV/CVC, що вводите.

 • На картці, що використовується, бракує коштів для оплати рахунку.

 • Зазначена картка недійсна або термін її дії закінчився.

 • Перевищено ліміт можливих платежів за карткою.

 • Банк забороняє проводити платежі через інтернет.

Примітка. Якщо всі перелічені вище причини ви виключили, зв'яжіться зі службою підтримки банку, чиїми послугами ви користуєтеся для оплати, щоб з'ясувати, чому не вдається провести платіж за карткою. Способи зв'язку зі службою підтримки зазвичай зазначено на звороті банківської картки, унизу.

Після оплати місця на Диску не побільшало

Переконайтеся, що при оплаті ви були авторизовані саме з того облікового запису, для якого хотіли купити додаткове місце. Перевірте свої поштові скриньки: в ящику рахунку, для якого було оплачено додаткове місце, має бути лист від Яндекс.Диска з чеком про покупку. Якщо листа з чеком немає або ви помилково оплатили місце для іншого облікового запису, напишіть до служби підтримки через форму внизу сторінки.

Підтвердження оплати для юридичних осіб

Яндекс.Диск призначений для особистого некомерційного використання. Тому підтвердити оплату, виставити рахунок або оплатити карткою від організації не вийде.