Купівля додаткового місця

Ви можете купити додаткове місце на Диску терміном на 1 місяць або на 1 рік. Перейдіть на сторінку Збільшити обсяг Диска, виберіть відповідний пакет — 10 ГБ, 100 ГБ або 1 ТБ — і оплатіть послугу банківською карткою (Visa або Mastercard) або Яндекс.Грошима.

 1. Як це працює
 2. Чи можна купити кілька пакетів одразу?
 3. Під час оплати додаткового простору сталася помилка
 4. Продовження оплати
 5. Закінчення строку дії пакета
 6. Підтвердження оплати для юридичних осіб
 7. Рекомендації не допомогли

Як це працює

Простір, що купується, видається додатково до наявного обсягу — не важливо, безкоштовний він чи ні. Наприклад, якщо ваш Диск має обсяг 12 ГБ, то після купівлі 100 ГБ загальний обсяг становитиме 112 ГБ.
Примітка. Якщо у вас є кілька облікових записів у Яндексі, переконайтеся, що ви авторизовані саме з того акаунту, для якого хочете придбати додаткове місце.

За допомогою «Яндекс.Денег» можна оплатити місце тільки для того акаунту, до якого прив'язаний гаманець на «Яндекс.Деньгах». Оплатити будь-який інший акаунт за допомогою цього гаманця не вийде.Під час вибору пакета за замовчуванням встановлюються такі налаштування:

 • Термін — «на місяць». Щоб купити додаткове місце строком на рік, встановіть перемикач у положення на рік.
 • Вмикається опція Повторюваний платіж. Якщо ви хочете купити додаткове місце одноразово, вимкніть її.

Чи можна купити кілька пакетів одразу?

Так, можна докупити будь-яку кількість однакових або різних пакетів. Якщо, наприклад, вам потрібен обсяг Диска 3,5 ТБ, купіть три пакети по 1 ТБ і п'ять пакетів по 100 ГБ.

Під час оплати додаткового простору сталася помилка

Переважна більшість помилок, що трапляються у процесі оплати додаткового простору, відбуваються на стороні банку, через який ви намагаєтеся оплатити рахунок. На жаль, помилки повертаються до нас без пояснень.

Платіж міг не пройти з таких причин:

 • Реквізити картки було введено з помилкою. Спробуйте пройти процес оплати знову, перевіряючи ім'я, прізвище, термін дії картки та код CVV/CVC, що вводите.

 • На використовуваній картці недостатньо коштів для оплати рахунку.

 • Зазначена картка недійсна або термін її дії закінчився.

 • Перевищено ліміт можливих платежів за карткою.

 • Банк забороняє проводити платежі через інтернет.

Примітка. Якщо всі перелічені вище причини ви виключили, зв'яжіться зі службою підтримки банку, чиїми послугами ви користуєтеся для оплати, щоб з'ясувати, чому не вдається провести платіж за карткою. Способи зв'язку зі службою підтримки зазвичай зазначено на звороті банківської картки, внизу.

Продовження оплати

Ви можете продовжити оплату вибраного пакета в будь-який момент. Якщо строк дії поточного пакета ще не закінчився, новий буде активовано після його закінчення.

Щоб продовжити оплату, перейдіть на сторінку Збільшити обсяг Диска і натисніть навпроти потрібного пакета посилання Продовжити.

Ви можете налаштувати автоматичне продовження оплати вибраного пакета. Для цього під час купівлі послуги виберіть оплату банківською карткою й увімкніть опцію Повторюваний платіж. Надалі вартість вибраного пакета автоматично списуватиметься з картки, яку ви прив'язали до вашого облікового запису. Повідомлення про проведені платежі надсилатимуться на вашу поштову скриньку на Яндексі.

Автоматичне продовження послуги доступне лише у разі оплати банківською карткою.

Увага. Одноразовий платіж не можна зробити повторюваним. Якщо ви хочете продовжувати оплату автоматично, ви можете придбати такий же пакет і під час його оплати увімкнути опцію Повторюваний платіж.

Скасувати автоматичне продовження оплати можна в будь-який момент на сторінці Збільшити обсяг Диска. Для цього навпроти потрібного пакета натисніть посилання Повторюваний платіж → Скасувати повтор платежу. У цьому випадку пакет діятиме до кінця останнього сплаченого періоду.На сторінці Збільшити обсяг Диска ви також можете подивитися дату, до якої буде доступне оплачене місце. Повідомлення про те, що строк дії ваших пакетів добігає кінця, надсилатимуться на вашу поштову скриньку на Яндексі.

Закінчення строку дії пакета

Коли закінчиться строк оплати додаткового простору, неоплачений обсяг буде вимкнено. Файли, що зберігаються на Диску, не буде ні видалено, ні заблоковано, навіть якщо їх загальний обсяг перевищить підсумковий наданий обсяг. Вони як і раніше будуть доступними для перегляду, завантаження, обміну та інших дій.

Якщо обсяг збережених файлів перевищуватиме доступний для зберігання простір, ви не зможете завантажувати нові файли, поки не зменшите зайнятий обсяг до розмірів доступного простору або ж не докупите знову додатковий простір. Звільнити місце можна кількома способами: видаляючи файли з Яндекс.Диска або переміщуючи їх у ті папки на вашому комп'ютері, що не синхронізуються з Диском.

Підтвердження оплати для юридичних осіб

Яндекс.Диск призначений для особистого некомерційного використання. Тому підтвердити оплату, виставити рахунок або оплатити картою від організації не вийде.

Рекомендації не допомогли

Якщо ви пройшли усі кроки рекомендацій, але проблема не зникла, або якщо вашого запитання немає у списку, напишіть службі підтримки через форму нижче.