Промокод Яндекс.Диска

Як отримати промокод

Ви можете отримати в подарунок від іншого користувача, від Яндекса або від партнера Яндекса (за участь у конкурсі, в рамках рекламної акції або в подяку за допомогу).

Правила використання промо-кодів

  • Кожен промокод можна активувати один раз з одного аккаунта.
  • Промокод повинен бути активований в зазначені терміни.

Докладні правила використання промо-кодів див. спеціальній статті.

Як буде діяти промокод, якщо я вже купив місце?

Якщо ви вже купили місце на Диску і активуєте промокод на збільшення обсягу Диска, то місце, оплачене промокодом, додасться до оплаченого вами.

Якщо ви активуєте промокод на знижку, то знижка застосувати тільки до купівлі нового пакету. Куплений раніше пакет одно буде оплачуватися без знижки.

Знижка на купівлю місця застосувати тільки один раз чи кілька?

Якщо активувати промокод на знижку і купити пакет додаткового місця, знижка буде діяти на всі наступні автоплатежи для цього пакета. Якщо ви відключите автоматичне подовження, знижка перестане діяти.

Якщо ви хочете купити кілька пакетів по знижці, то перед активацією прочитайте умови акції, в рамках якої видано промокод, — деякі промо-коди дозволяють купувати по знижці тільки один пакет.

Як активувати промокод

  1. Прочитайте умови акції, в рамках якої видано промокод, і знайдіть термін дії коду. Подарунковий код повинен бути активований в зазначені терміни.
  2. Перейдіть на сторінку https://disk.yandex.ua/giftвведіть код і натисніть кнопку Активувати.

    Також ви можете перейти на сторінку активації коду іншим способом: натисніть кнопку Купити місце в лівому нижньому куті екрану, а потім натисніть кнопку Активувати промокод.

Примітка. Перед тим, як ввести код, перевірте, для якого логіна ви її активуєте. Логін відображається в правому верхньому кутку сторінки.

Закінчення строку дії промокода

Якщо за промокоду місце видається тимчасово, то по закінченні часу, зазначеного в умовах акції, додаткове місце буде відключено. Файли, що зберігаються на Диску, не буде ні видалено, ні заблоковано, навіть якщо їх загальний обсяг перевищить підсумковий наданий обсяг. Вони як і раніше будуть доступними для перегляду, завантаження, обміну та інших дій.

Проблема з промокодом

Якщо ви не можете активувати промокод, знайдіть умови акції і перевірте, що у нього закінчився термін дії.

Якщо ви не змогли скористатися активним промокодом або у вас виникла інша проблема, напишіть у службу підтримки.

Написати до служби підтримки