Промокод Яндекс.Диск

Як отримати промокод

Ви можете отримати його в подарунок від іншого користувача, від Яндекса або від партнера Яндекса (за участь у конкурсі, у рамках рекламної акції або на знак подяки за допомогу).

Правила використання промокодів

  • Кожен промокод можна активувати один раз з одного облікового запису.
  • Промокод необхідно активувати в зазначені терміни.

Детальні правила використання промокодів див. у спеціальній статті.

Як діятиме промокод, якщо місце вже придбане?

Якщо ви вже придбали місце на Диску й активуєте промокод на збільшення обсягу Диска, то місце, оплачене промокодом, додасться до оплаченого вами.

Якщо ви активуєте промокод на знижку, то знижка застосувати тільки до купівлі нового пакету. Куплений раніше пакет одно буде оплачуватися без знижки.

Знижка на придбання місця застосується тільки один раз або кілька разів?

Якщо активувати промокод на знижку й купити пакет додаткового місця, знижка буде діяти на всі наступні автоплатежі для цього пакета. Якщо ви відключите автоматичне подовження, знижка перестане діяти.

Якщо ви хочете придбати кілька пакетів за знижкою, перед активацією прочитайте умови акції, у рамках якої видано промокод, – деякі промокоди дають змогу купувати за знижкою тільки один пакет.

Як активувати промокод

  1. Прочитайте умови акції, у рамках якої видано промокод, і знайдіть термін дії коду. Подарунковий код повинен бути активований у зазначені терміни.
  2. Перейдіть на сторінку disk.yandex.ua/gift.

    Також ви можете перейти на сторінку активації коду іншим способом: натисніть кнопку Купити місце в лівому нижньому куті екрана, а потім натисніть кнопку Активувати промокод.

  3. Перевірте, для якого логіна ви плануєте активувати код. Логін відображається в правому верхньому кутку сторінки.
  4. Введіть код і натисніть кнопку Активувати.

Завершення терміну дії промокоду

Якщо за промокоду місце видається тимчасово, то по закінченні часу, зазначеного в умовах акції, додаткове місце буде відключено. Файли, що зберігаються на Диску, не буде ні видалено, ні заблоковано, навіть якщо їх загальний обсяг перевищить підсумковий наданий обсяг. Вони як і раніше будуть доступними для перегляду, завантаження, обміну та інших дій.

Проблема з промокодом

Якщо ви не можете активувати промокод, знайдіть умови акції та перевірте, що в нього завершився термін дії.

Якщо ви не змогли скористатися активним промокодом або у вас виникла інша проблема, напишіть до служби підтримки.