Автозавантаження фото і відео

Ви можете налаштувати автозавантаження фото- і відеофайлів на Диск з будь-якого електронного носія (фотоапарата, смартфона, карти пам'яті тощо) за допомогою програми для Windows або програми для Mac OS. Просто підключіть носій з даними до вашого комп'ютера — і всі виявлені на ньому фото- і відеофайли будуть завантажені в автоматично створену папку «Фотокамера». Цю папку буде видно у всіх клієнтах Диска і на сторінці сервісу. Також ви можете перейти в цю папку за допомогою панелі ліворуч:

Автозавантаження фото- і відеофайлів також доступне в мобільних програмах для Android та iOS.

Увага. Папку для автозавантаження змінити не можна. Якщо ви перейменуєте, видалите або перемістите папку «Фотокамера», на її місці буде створено нову папку з такою ж назвою, і ваші фото- і відеофайли завантажуватимуться в неї.

Коли на Диск буде автоматично завантажено нові фото та відео, ви побачите спливаюче сповіщення у правому верхньому куті екрана. Також інформація про це з'явиться у списку всіх сповіщень. Щоб переглянути всі сповіщення, натисніть на значок . Якщо ви не хочете отримувати спливаючі сповіщення про автозавантаження, натисніть на значок і вимкніть відповідні опції.

Ви можете отримати публічне посилання на папку «Фотокамера» або відкрити до неї спільний доступ. Усі файли, які завантажуватимуться в цю папку, будуть доступні користувачам, яким ви дасте доступ або надішлете публічне посилання.

Якщо ви не хочете зберігати фото- і відеофайли в папці «Фотокамера», ви можете перенести їх у будь-яку іншу папку на Диску. При подальших підключеннях носія з даними до комп'ютера файли, які ви перенесли, не будуть завантажені повторно.

Якщо ви використали все доступне місце на Диску, ви не зможете завантажувати нові файли. Файли, вже завантажені на Диск, не блокуються і будуть як і раніше доступними для перегляду, завантаження, обміну й інших дій.