Поділитися посиланням на файл або папку

Щоб поділитися файлом або папкою, їх потрібно опублікувати. Яндекс.Диск дозволяє згенерувати посилання прямого доступу для кожного публічного файлу або папки.

 1. Як це працює
 2. Поділитися за допомогою браузера
 3. Поділитися за допомогою мобільної програми
 4. Поділитися за допомогою програми «Яндекс.Диск»
 5. Доступ до опублікованого файлу обмежено або заборонено
 6. Рекомендації не допомогли

Як це працює

Публічними можна зробити файли і папки в кореневому каталозі Диска та в усіх створених вами папках. Щоб поділитися файлом, приєднаним до листа, спочатку скопіюйте його з папки Поштові вкладення (у верхній панелі Диска) у потрібну папку на Диску.

Увага. Не можна отримати публічне посилання на файл або папку всередині спільної папки, якщо ви не її власник і маєте право доступу тільки на перегляд.

Посилання на файл або папку працюватиме до тих пір, поки ви не закриєте до них доступ. Якщо ви опублікуєте той самий файл або папку ще раз, Диск згенерує нове посилання. Але якщо файл вже опубліковано і ви знову отримуєте публічне посилання на нього за допомогою програми для комп'ютера або мобільної програми, то це буде те ж саме посилання, що було згенероване під час публікації цього файлу.

Якщо ви поділилися посиланням на файл або папку з іншим користувачем Диска, він може зберегти ваш файл або папку на свій Яндекс.Диск.

Увага. Опубліковану папку можна завантажити на комп'ютер у вигляді архіву, якщо її розмір не перевищує 50 ГБ.

Щоб переглянути всі опубліковані файли і папки, натисніть у верхній панелі на кнопку Посилання.

Також ви можете увімкнути коментарі для опублікованого файлу. Тоді користувачі, з якими ви поділилися файлом, зможуть залишати коментарі, відповідати на них, а також ставити позначки Подобається і Не подобається до файлу й коментарів.

Щоб увімкнути коментарі:

 1. Відкрийте опублікований файл за згенерованим посиланням.
 2. На панелі праворуч натисніть на кнопку та ввімкніть опцію Дозволити коментарі.

Якщо опублікованому файлу поставлять позначку Подобається або Не подобається чи залишать коментар, ви побачите спливаюче сповіщення у правому верхньому куті екрана. Також інформація про це з'явиться у списку всіх сповіщень. Щоб переглянути усі сповіщення, натисніть на значок . Якщо ви не хочете отримувати спливаючі сповіщення про оцінки та коментарі, натисніть на значок і вимкніть відповідні опції.

Поділитися за допомогою браузера

 1. Виберіть файл або папку, якими ви хочете поділитися.

 2. Встановіть перемикач на панелі праворуч у положення Увімк. Такий же перемикач буде вам запропоновано у разі завантаження файлу на Диск.

 3. Скопіюйте посилання, що з'явилося, одним зі способів:
  • Натисніть на посилання та виберіть у меню пункт Копіювати посилання
  • Натисніть на посилання, а потім використайте комбінацію клавіш Ctrl + C.
 4. Щоб отримати QR-код посилання, виберіть відповідний пункт меню.

Поділитися за допомогою мобільної програми

Поділитися за допомогою програми «Яндекс.Диск»

За допомогою програми «Яндекс.Диск» ви можете поділитися файлом або папкою, отримавши публічне посилання — див. інструкції для Windows або для Mac OS.

Доступ до опублікованого файлу обмежено або заборонено

Доступ до опублікованого файлу на Яндекс.Диску може бути обмежено для всіх, крім власника, через порушення Угоди користувача. Зокрема, обмеження може бути накладено за публікацію матеріалів, що порушують законодавство, положення Угоди користувача та/або права і законні інтереси третіх осіб (у тому числі авторські права). Рекомендуємо ознайомитися з принципами Яндекса щодо обмеження прав анонімного контенту.

Якщо ви впевнені, що розміщення файлу не порушує умов Угоди користувача, зверніться із запитом через форму нижче.

Рекомендації не допомогли

Якщо ви пройшли усі кроки рекомендацій, але проблема не зникла, або якщо вашого запитання немає у списку, напишіть службі підтримки через форму нижче.