Поділитися посиланням на файл або папку

Як це працює

Публічними можна зробити файли і папки в кореневому каталозі Диска й у всіх створених вами папках. Щоб поділитися файлом, доданим до листа, спочатку скопіюйте його з папки Поштові вкладення (на вкладці Архів на панелі ліворуч) у потрібну папку на Диску.

Увага. Не можна отримати публічне посилання на файл або папку всередині спільної папки, якщо ви не є її власником і маєте право доступу тільки на перегляд.

Посилання на файл або папку працюватиме до тих пір, поки ви не закриєте до них доступ. Якщо ви опублікуєте той самий файл або папку ще раз, Диск згенерує нове посилання. Але якщо файл вже опубліковано і ви знову отримуєте публічне посилання на нього за допомогою програми для комп'ютера або мобільної програми, то це буде те ж саме посилання, яке було згенеровано під час публікації цього файлу.

Якщо ви поділилися посиланням на файл або папку з іншим користувачем Диска, він може переглянути і зберегти ваш файл або папку на свій Яндекс.Диск.

Увага. Опубліковану папку можна завантажити на комп'ютер як архів, якщо її розмір не перевищує 50 ГБ.
Щоб переглянути всі опубліковані файли і папки:
 1. На панелі ліворуч виберіть вкладку Спільний доступ.
 2. Перейдіть на вкладку Посилання.

Поділитися за допомогою браузера

 1. Виберіть файл або папку, якою ви хочете поділитися.

 2. Натисніть на кнопку Поділитися на верхній панелі або у контекстному меню.
 3. Виберіть зі списку, як ви поділитеся посиланням: скопіюєте його, надішлете поштою або опублікуєте в соціальних мережах. Щоб отримати QR-код посилання, виберіть відповідний пункт меню.

Поділитися за допомогою мобільної програми

Поділитися за допомогою програми «Яндекс.Диск»

За допомогою програми «Яндекс.Диск» ви можете поділитися файлом або папкою, отримавши публічне посилання (див. інструкції для Windows або для Mac OS).

Коментарі до публічних файлів і папок

Користувачі, з якими ви поділилися файлом, можуть залишати коментарі, відповідати на них, а також ставити позначки Подобається і Не подобається опублікованому файлу і коментарям.

Якщо опублікованому файлу поставлять позначку Подобається чи Не подобається або залишать коментар, ви побачите спливаюче сповіщення у правому верхньому куті екрана. Також інформація про це з'явиться у списку всіх сповіщень. Щоб переглянути усі сповіщення, натисніть на значок .

Щоб вимкнути коментарі:

 1. Відкрийте опублікований файл за згенерованим посиланням.
 2. У правому верхньому куті натисніть значок і вимкніть опцію Коментарі.

Подивитися кількість переглядів і завантажень публічного файлу або папки

Щоб отримати інформацію про вибраний файл або папку, на панелі натисніть на значок . У меню буде відображено:

 • ім'я (щоб його змінити, натисніть на  → Перейменувати на верхній панелі або в контекстному меню);
 • розмір;
 • час останнього змінення;
 • кількість файлів (якщо це папка);
 • кількість переглядів і завантажень (якщо це публічний файл або папка).

Доступ до опублікованого файлу обмежено або заборонено

Доступ до опублікованого файлу на Яндекс.Диску може бути обмежено для всіх, крім власника, через порушення Угоди користувача. Зокрема, обмеження може бути накладено за публікацію матеріалів, що порушують законодавство, положення Угоди користувача та/або права і законні інтереси третіх осіб (у тому числі авторські права). Рекомендуємо ознайомитися з принципами Яндекса щодо обмеження прав анонімного контенту.

Якщо ви впевнені, що розміщення файлу не порушує умов Угоди користувача, зверніться із запитом через форму нижче.

Рекомендації не допомогли

Якщо ви пройшли усі кроки рекомендацій, але проблема не зникла, або якщо вашого запитання немає у списку, напишіть службі підтримки через форму нижче.