Поділитися посиланням на файл або папку

Щоб поділитися файлом або папкою, їх потрібно опублікувати. Яндекс.Диск дозволяє згенерувати посилання прямого доступу для кожного публічного файлу або папки.

Публічними можна зробити файли і папки в кореневому каталозі Диска та в усіх створених вами папках. Щоб поділитися файлом, приєднаним до листа, спочатку скопіюйте його з папки Поштові вкладення (у верхній панелі Диска) у потрібну папку на Диску.

Увага. Не можна отримати публічне посилання на файл або папку всередині спільної папки, якщо ви не її власник і маєте право доступу тільки на перегляд.

Посилання на файл або папку працюватиме до тих пір, поки ви не закриєте до них доступ. Якщо ви опублікуєте той самий файл або папку ще раз, Диск згенерує нове посилання. Але якщо файл вже опубліковано і ви знову отримуєте публічне посилання на нього за допомогою програми для комп'ютера або мобільної програми, то це буде те ж саме посилання, що було згенероване під час публікації цього файлу.

Якщо ви поділилися посиланням на файл або папку з іншим користувачем Диска, він може зберегти ваш файл або папку на свій Яндекс.Диск.

Увага. Опубліковану папку можна завантажити на комп'ютер у вигляді архіву, якщо її розмір не перевищує 10 ГБ.

Щоб переглянути всі опубліковані файли і папки, натисніть у верхній панелі на кнопку Посилання.

Поділитися за допомогою браузера

  1. Виберіть файл або папку, якими ви хочете поділитися.

  2. Встановіть перемикач на панелі праворуч у положення Увімк. Такий же перемикач буде вам запропоновано у разі завантаження файлу на Диск.

  3. Скопіюйте посилання, що з'явилося:
    • Спосіб 1. Натисніть на посилання і виберіть у меню пункт Копіювати посилання.
    • Спосіб 2. Натисніть на посилання, а потім використайте комбінацію клавіш Ctrl + C.
  4. Щоб отримати QR-код посилання, натисніть кнопку .

Поділитися за допомогою мобільної програми

Поділитися за допомогою програми «Яндекс.Диск»

За допомогою програми «Яндекс.Диск» ви можете поділитися файлом або папкою, отримавши публічне посилання — див. інструкції для Windows або для Mac OS.