Запрошення для друзів

Увага.

Переконайтеся, що запрошуваний вами користувач ще не зареєстрований на Яндекс.Диску. Якщо Диск на його акаунті вже активовано, запрошення зараховано не буде.

Запрошення для друзів дають до 10 додаткових ГБ на Диску. Надіслати запрошення або отримати унікальне посилання для запрошення можна на сторінці disk.yandex.ua/invites. За кожне активоване запрошення ви отримаєте додатково по 0,5 ГБ на Диску, а ваш друг — 1 ГБ.

Увага.

Для успішної активації отриманого запрошення необхідно встановити програму Яндекс.Диск та авторизуватися в ній зі свого комп'ютера. Запрошення не буде зараховано, якщо ви і запрошений користувач авторизувались у програмі з одного і того ж комп'ютера. Встановлення програми — обов'язкова умова.

Подивитися інформацію про запрошення, які було прийнято, можна за посиланням «Ваші запрошення прийняли» у нижній частині сторінки запрошень.

  • Запрошення прийнято — запрошений користувач успішно завершив реєстрацію, встановив програму й авторизувався у ній. Вам буде нараховано 0,5 ГБ.

  • Програму поки не встановлено — запрошення було прийнято, але програму ще не було встановлено або користувач ще не авторизувався в ній. Ви отримаєте додатково місце після того, як користувач авторизується у програмі.

  • Сумнівна активація — користувач авторизувався у програмі з того ж комп'ютера, що і ви.

У цьому списку не відображаються користувачі, які не перейшли за унікальним посиланням або не натиснули на кнопку в листі-запрошенні.