Завантажити файли на Диск

Увага. Максимальний розмір файлу на Диску — 10 ГБ.

Для завантаження файлів розміром більше 2 ГБ використовуйте програму «Яндекс.Диск» (у версії для Windows, для Mac OS чи для Linux) або WebDAV-клієнт. Браузери не зможуть обробити такі великі файли.

 1. Завантаження за допомогою браузера
 2. Завантаження за допомогою програми «Яндекс.Диск»
 3. Завантаження з iOS та Android
 4. Копіювання чужих файлів
 5. Завантаження фотографій із соціальних мереж
 6. Проблеми із завантаженням

Завантаження за допомогою браузера

 1. Перейдіть на сторінку сервісу.
 2. Відкрийте папку на Яндекс.Диску, в яку ви хочете додати файли.
 3. Перетягніть на сторінку окремі файли або всю папку повністю (для завантаження окремих файлів також можна використовувати кнопку Завантажити).
  Примітка. Якщо папки не завантажуються, переконайтеся, що ви використовуєте браузер на базі WebKit.
 4. Щоб завантажити ще кілька файлів, натисніть на кнопку Завантажити ще. Для фонового завантаження натисніть на кнопку Приховати.

Завантаження тих файлів, які ще не встигли завантажитися до кінця, можна скасувати. Для цього натисніть на кнопку Скасувати завантаження.

Ви також можете поділитися посиланням на файл відразу після його завантаження.

Завантаження за допомогою програми «Яндекс.Диск»

Щоб завантажувати файли з комп’ютера, встановіть програму «Яндекс.Диск» і копіюйте потрібні файли в папку, яку створює програма.

Усі файли та папки, що з'явилися в папці Яндекс.Диска на вашому комп'ютері, автоматично завантажуватимуться на Диск (дані синхронізуються).

Докладніше про роботу програми «Яндекс.Диск» читайте в розділах Програма для Windows, Програма для Mac OS X або Консольний клієнт для Linux.

Завантаження з iOS та Android

Мобільні програми Яндекс.Диска дозволяють завантажувати як вже наявні на телефоні файли, так і робити фотографії, відразу зберігаючи їх на Диск.

Копіювання чужих файлів

Якщо з вами поділилися посиланням на файл, що зберігається на Яндекс.Диску, ви можете скопіювати цей файл на свій Диск.

Щоб скопіювати файл, перейдіть за отриманим посиланням і натисніть на кнопку Зберегти на Яндекс.Диск на панелі властивостей праворуч. Файл буде поміщено в папку Завантаження вашого Диска.

У папку Завантаження ви можете перейти за допомогою верхньої панелі Яндекс.Диска. Для цього натисніть на кнопку  → Завантаження.

Завантаження фотографій із соціальних мереж

Ви можете завантажити на Яндекс.Диск свої фотографії із ВКонтакті, Facebook, Instagram, Google+, Однокласників і Моего Мира.

Для цього:

 1. Перейдіть у розділ Фото із соцмереж на панелі ліворуч.
 2. Виберіть соціальну мережу і натисніть на відповідну кнопку:
 3. (Опц.) Авторизуйтесь і дозвольте Яндексу доступ до вашого облікового запису в соціальній мережі.
  Примітка. Яндексу потрібен доступ до вашого акаунту в соціальній мережі, щоб підключити його до вашого Диска. Жодних дій з акаунтом без вашого відома Яндекс виконувати не буде.
 4. Виберіть альбоми і натисніть на кнопку Вперед — фотографії буде завантажено у папку Соціальні мережі.

Проблеми із завантаженням

Файл визначено як вірус

Усі файли, що створюються, завантажуються або вже зберігаються на Яндекс.Диску, перевіряються антивірусом NOD32. Якщо антивірус вважає файл підозрілим, імовірно, файл дійсно заражений. Якщо ви вважаєте, що з файлом все в порядку, ви можете повідомити про помилкове спрацювання антивірусу через форму на сторінці https://www.esetnod32.ru/support/knowledge_base/new_virus/.

Примітка. Вірусні бази різних антивірусних програм можуть відрізнятися одна від одної. Це означає, що один антивірус може не знайти вірусів у файлі, а інший — позначить файл як вірусний.

Ви можете самостійно перевірити файл за допомогою сервісу Virus Total, де файли перевіряються десятками різних антивірусних систем.

Не завантажується файл на сервер

Якщо у процесі завантаження файлу ви отримуєте повідомлення про помилку, переконайтеся, що розмір файлу не перевищує 2 ГБ — максимально можливий розмір для надсилання через веб-інтерфейс. Для завантаження файлів більшого розміру використовуйте програму Яндекс.Диск або підключення за протоколом WebDAV.

Якщо файл менший ніж 2 ГБ, причиною помилки може бути використання проксі-сервера або додаткового файрвола, крім стандартного брандмауера операційної системи. У такому разі спробуйте їх тимчасово вимкнути і завантажити файли знову.

Також можна спробувати вимкнути антивірус, щоб виключити його вплив, і після цього перевірити, чи повторюється проблема в якому-небудь іншому браузері. Завантажити інший браузер можна, наприклад, зі сторінки browsers.yandex.ua.

Швидкість завантаження дуже низька

Найпоширеніша причина низької швидкості завантаження файлів – це використання проксі-сервера або додаткового файрвола, крім стандартного брандмауера Windows. У такому разі спробуйте їх тимчасово вимкнути.

Рекомендації не допомогли

Якщо ви пройшли усі кроки рекомендацій, але проблема не зникла, або якщо вашого запитання немає у списку, напишіть службі підтримки через форму нижче.