Завантажити файли на Диск

Увага. Максимальний розмір файлу на Диску — 10 ГБ.

Для завантаження файлів розміром більше 2 ГБ використовуйте програму «Яндекс.Диск» (у версії для Windows або для Mac OS) або WebDAV-клієнт. Браузери не зможуть обробити такі великі файли.

Завантаження за допомогою браузера

 1. Перейдіть на сторінку сервісу.
 2. Відкрийте папку на Яндекс.Диску, в яку ви хочете додати файли.
 3. Перетягніть на сторінку окремі файли або всю папку повністю (для завантаження окремих файлів також можна використовувати кнопку Завантажити).
  Примітка. Якщо папки не завантажуються, переконайтеся, що ви використовуєте браузер на базі WebKit.

 4. Щоб завантажити ще кілька файлів, натисніть на кнопку Завантажити ще. Для фонового завантаження натисніть на кнопку Приховати.

Завантаження тих файлів, які ще не встигли завантажитися до кінця, можна скасувати. Для цього натисніть на кнопку Скасувати завантаження.

Ви також можете поділитися посиланням на файл відразу після його завантаження.

Завантаження за допомогою програми «Яндекс.Диск»

Щоб завантажувати файли з комп’ютера, встановіть програму «Яндекс.Диск» і копіюйте потрібні файли в папку, яку створює програма.

Усі файли та папки, що з'явилися в папці Яндекс.Диска на вашому комп'ютері, автоматично завантажуватимуться на Диск (дані синхронізуються).

Докладніше про роботу програми «Яндекс.Диск» читайте у розділах Програма для Windows, Програма для Mac OS X або Консольний клієнт для Linux.

Завантаження з iOS та Android

Мобільні програми Яндекс.Диска дозволяють завантажувати як вже наявні на телефоні файли, так і робити фотографії, відразу зберігаючи їх на Диск.

Копіювання чужих файлів

Якщо з вами поділилися посиланням на файл, що зберігається на Яндекс.Диску, ви можете скопіювати цей файл на свій Диск.

Щоб скопіювати файл, перейдіть за отриманим посиланням і натисніть на кнопку Зберегти на Яндекс.Диск. Файл буде поміщено в папку Завантаження вашого Диска.

У папку Завантаження ви можете перейти за допомогою верхньої панелі Яндекс.Диска. Для цього натисніть на кнопку  → Завантаження.

Завантаження фотографій із соціальних мереж

Ви можете завантажити на Яндекс.Диск свої фотографії із ВКонтакті, Facebook, Instagram, Google+, Однокласників і Моего Мира.

Для цього:

 1. Перейдіть у розділ Фото із соцмереж.
 2. Виберіть соціальну мережу і натисніть Завантажити фотографії:

 3. (Опц.) Авторизуйтесь і дозвольте Яндексу доступ до вашого облікового запису в соціальній мережі.
  Примітка. Яндексу потрібен доступ до вашого акаунту в соціальній мережі, щоб підключити його до вашого Диска. Жодних дій з акаунтом без вашого відома Яндекс виконувати не буде.
 4. Виберіть альбоми і натисніть на кнопку Вперед — фотографії буде завантажено у папку Соціальні мережі.