Помилки завантаження і відображення сторінки Диска

Іноді при роботі з Диском перестають працювати кнопки, не завантажуються елементи сторінки не відкриваються фото, не викачуються файли або браузер повідомляє про помилку.

Чому це відбувається і як це виправити:

Браузер некоректно відображає сторінку

Щоб зменшити витрату трафіку, браузер зберігає копії відвіданих сторінок в кеш. Коли ви повторно переглядаєте сторінки, браузер може завантажувати дані з пам'яті. Наприклад, якщо браузер завантажить з пам'яті сторінку вхідних листів, ви побачите неактуальне значення лічильника нових листів.

Спробуйте оновити сторінку, щоб примусово завантажити з інтернету. Якщо проблема не вирішиться, очистіть кеш браузера і видалите усі файли cookie.

Розширення блокують Яндекс.Пошту

Пошта може працювати некоректно через доповнень і розширень у браузері. Щоб перевірити це, тимчасово вимкніть їх. Якщо Пошта не працює належним чином через блокувальника реклами або розширення-антивірусу, додайте сторінку Пошти виключення цього розширення. Про те, як додати сервіси Яндекса виключення блокувальника реклами, див. у розділі Налаштувати розширення AdBlock Plus для коректної роботи Яндекса.

Ви використовуєте застарілий браузер

Застарілий браузер може не підтримувати технології, які використовуються для швидкої і зручної завантаження сторінок. Установіть останню версію вашого браузера.

Знизилася швидкість інтернету

Закрийте всі вкладки в браузері, крім Пошти. Вимкніть додатки, що використовують інтернет, і перезавантажте сторінку.