Доступ до Диска через WebDAV

Програма «Яндекс.Диск» дозволяє керувати файлами на Диску, змінюючи копії файлів Диска на вашому комп'ютері. Якщо ви не можете встановити цю програму (наприклад, працюєте в Linux) або не хочете зберігати копію всього вашого Диска на комп'ютері, використовуйте веб-інтерфейс Яндекс.Диска чи програму, що підтримує протокол WebDAV.

  1. Загальні налаштування для доступу до Диска
  2. Програми, які підтримують протокол WebDAV
  3. Проблеми з доступом до Диска через WebDAV

Загальні налаштування для доступу до Диска

Щоб підключитися до Яндекс.Диска через WebDAV-клієнт, зазначте такі параметри під час налаштування програми:

Адреса сервера: https://webdav.yandex.ua

Логін (Ім'я користувача): ваш логін на Яндексі.

Пароль: ваш пароль на Яндексі (або пароль програми, якщо ви увімкнули двофакторну аутентифікацію).

Примітка. У Windows може не підтримуватися підключення до WebDAV-сервісу за протоколом HTTPS (помилка «Неправильне ім'я папки»). У цьому разі спробуйте замінити адресу сервера на https://webdav.yandex.ua.

Програми, які підтримують протокол WebDAV

Увага. Сторонні програми можуть мати обмеження за кількістю та обсягом завантажуваних файлів, що не пов'язані з роботою Диска.
Windows
Linux
Mac OS X
iPhone та iPad
Android
Symbian
  • Вбудована програма для роботи через WebDAV.

  • У магазині Nokia Ovi потрібні програми можна знайти за ключовим словом «webdav».

Проблеми з доступом до Диска через WebDAV

Отримую повідомлення про помилку

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку під час спроби підключитися за протоколом WebDAV, переконайтеся, що ви зазначили правильні налаштування для доступу. Перевірте правильність пароля, розкладку клавіатури, а також чи не увімкнено клавішу Caps Lock. Крім того, переконайтеся, що на Диску достатньо вільного місця для файлів, що копіюються. Також не можна завантажувати файли обсягом понад 10 ГБ.

Примітка. Підключення до WebDAV-сервера відбувається лише за допомогою SSL-шифрування. Якщо програма, за допомогою якої ви підключаєтеся, не підтримує SSL, з'єднатися із сервером не вдасться.
Неправильне ім'я папки. Зазначте інше ім'я.

Ця проблема виникає через неполадки у самій ОС Windows, яка не підтримує підключення за протоколом WebDAV через захищений протокол HTTPS. Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми.

Швидкість з'єднання дуже низька

Із нашої сторони жорстких обмежень на швидкість завантаження через WebDAV немає. Проте деякі WebDAV-клієнти, перш ніж почати завантажувати файл на сервер, обробляють його локально і виконують попередні дії.

Так, наприклад, працює провідник у Windows, davfs2 і деякі інші. У разі використання провідника у Windows перед завантаженням на наш сервер webdav.yandex.ua файл обробляється локально на комп'ютері та лише потім, через деякий час, завантажується на сервер. Швидкість передавання файлу, яка відображається у програмі, відповідає швидкості оброблення файлу, а не швидкості його завантаження на сервер. Це особливість самого WebDAV-клієнта.