Мережевий диск у Windows

Програма «Яндекс.Диск» — найпростіший та надійний спосіб керувати файлами на Диску. Якщо ви не хочете або не можете користуватися програмою (наприклад, ваша операційна система не відповідає вимогам), ваш Диск можна підключити до Windows як звичайний мережевий диск.

 1. Windows XP
 2. Windows Vista та Windows 7

Windows XP

Щоб підключити Диск як мережевий диск:

 1. Натисніть кнопку Пуск.

 2. Натисніть правою кнопкою миші на пункт Мій комп'ютер і виберіть у меню, що з'явилося, пункт Підключити мережевий диск.

 3. У вікні, що відкрилося, натисніть посилання Підписатися на сховище в інтернеті або підключитися до мережевого сервера.

Пройдіть покроково інструкції запущеного майстра додавання в мережеве оточення:

 1. На першому екрані майстра натисніть кнопку Далі.
 2. На етапі вибору постачальника переконайтеся, що вибрано пункт Виберіть інше мережеве розташування.
 3. На етапі зазначення адреси введіть адресу Яндекс.Диска: https://webdav.yandex.ua

  Примітка. У разі помилки «Неправильне ім'я папки» спробуйте замінити адресу сервера на http://webdav.yandex.ua, оскільки Windows може не підтримувати підключення до WebDAV-сервісу за протоколом HTTPS.
 4. Windows запитає ім'я користувача і пароль: введіть логін і пароль вашого облікового запису на Яндексі (або пароль програми, якщо ви увімкнули двофакторну аутентифікацію).

 5. Зазначте ім'я створеного мережевого розташування на вашому комп'ютері. Файли Диска будуть доступні на створеному мережевому диску.

Windows Vista та Windows 7

Відкрийте меню Пуск і натисніть правою кнопкою миші на пункт Комп'ютер: у меню, що з'явилося, виберіть Підключити мережевий диск.

Відкриється вікно для налаштування з'єднання.

 1. Введіть у поле Папка адресу сервера: https://webdav.yandex.ua

 2. Встановіть прапорець Відновлювати при вході в систему.

 3. Натисніть кнопку Готово.

 4. Введіть логін і пароль вашого облікового запису на Яндексі (або пароль програми, якщо ви увімкнули двофакторну аутентифікацію).

  Примітка. Якщо ви вставляєте пароль з буферу обміну (наприклад, комбінацією клавіш Ctrl+V), може виникнути помилка «У доступі відмовлено». Спробуйте ввести пароль вручну.

Файли Диска будуть доступні на створеному мережевому диску.