Як видалити Елементи Яндекса

Mozilla Firefox

Щоб видалити Елементи Яндекса або Візуальні закладки:

  • в операційній системі Windows натисніть кнопку Firefox і виберіть пункт Доповнення;
  • в операційних системах Linux і Mac OS виберіть пункт меню Інструменти → Доповнення.

У вкладці, що відкрилася, перейдіть у розділ Розширення.

Якщо при встановленні Елементів Яндекса було вибрано параметр заміни домашньої сторінки у браузері, а ви хочете повернути попереднє значення, виберіть пункт Налаштування у меню браузера. На вкладці Основні ви можете встановити будь-яку сторінку як домашню.

Щоб використати стандартне поле пошуку браузера разом з Елементами Яндекса, натисніть правою кнопкою миші панель навігації браузера. У спливаючому вікні виберіть пункт меню Налаштувати. Після цього перетягніть елемент Пошук на панель навігація браузера і натисніть кнопку Готово. Щоб змінити пошукову систему, у полі пошуку виберіть у випадному списку цього поля потрібне вам значення.

Щоб замінити поштову систему, що використовується за замовчуванням, виберіть пункт Налаштування у меню браузера. На вкладці Програми виберіть потрібне вам значення елемента mailto.

Internet Explorer

Елементи Яндекса для Internet Explorer видаляються так само, як і будь-які програми в операційній системі Windows. Зайдіть у Панель керування у Windows, виберіть там елемент Програми та компоненти. Знайдіть Елементи Яндекса і натисніть кнопку Видалити.

Якщо при встановленні Елементів Яндекса було вибрано параметр заміни домашньої сторінки у браузері, а ви хочете повернути попереднє значення, натисніть кнопку Знаряддя і виберіть пункт Властивості оглядача. На вкладці Загальні ви можете встановити будь-яку сторінку як домашню.

Щоб використати стандартне поле пошуку браузера, вам потрібно видалити Елементи Яндекса. Щоб змінити пошукову систему, у полі пошуку виберіть у випадному списку цього поля потрібне вам значення.