Питання і відповіді

Як налаштувати родинний пошук?

Розкрийте меню праворуч від пошукового рядка і виберіть режим пошуку Родинний.Як відкрити розширений пошук?

Щоб перейти до розширеного пошуку введіть запит і натисніть кнопку Знайти. Потім натисніть кнопку Показати фільтри у верхній правій частині екрана. Фільтри з'являться під пошуковим рядком.Як знайти картинки з певного сайту?

 1. Введіть запит і натисніть на кнопку Знайти.
 2. Натисніть кнопку Показати фільтри у верхній правій частині екрана.
 3. Виберіть фільтр На сайті і вкажіть адресу потрібного сайту у вікні, що відкрилося.


Як відкрити усі розміри одного зображення?

Праворуч від зображення натисніть на кнопку Інші розміри та схожі.

Як зберегти зображення максимального розміру?

Увага. Зображення може бути об'єктом авторських прав, і в окремих випадках на його використання потрібно отримати дозвіл автора та/або правовласника.
 1. У результатах пошуку натисніть на зображення, щоб розкрити його. Праворуч від розкритого зображення розміщено посилання на копії зображення в інших розмірах. Верхня копія — завжди найбільша. Перейдіть за посиланням із потрібним розміром. 2. Зображення відкриється в новій вкладці (чи вікні) браузера. Натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт меню Зберегти зображення як…

Як придбати товар із зображення і дізнатися про нього подробиці?

Яндекс не має інформації про знайдені зображення, за винятком тієї, яку автоматично проіндексував робот. Якщо у вас виникли питання про знайдене зображення, ви хочете щось придбати або дізнатися про подробиці, зверніться до адміністрації сайту, на якому розміщено зображення (зазвичай на сайті є контактна інформація або форма зворотного зв'язку). Звернутися до людини, яка зображена на картинці, можна також через адміністрацію сайту.

Як захистити зображення від плагіату?

Сервіс Яндекс.Зображення веде пошук тільки за тими зображеннями, які знаходяться у вільному доступі в інтернеті. Коли зображення з'являється на сторінці якого-небудь сайту, наприклад, соціальної мережі, воно стає доступним для пошукових систем (якщо його не заборонили до індексування).

Яндекс є лише дзеркалом інтернету, ми не маємо повноважень розбиратися в питаннях плагіату. Будь ласка, якщо ви не хочете, щоб ваше зображення було розміщено на сторінках інших сайтів, зверніться до адміністрації цих сайтів із проханням видалити зображення.

Як видалити зображення з пошуку?

Сервіс Яндекс.Зображення не розміщує зображення, а тільки виконує пошук за зображеннями, розміщеними у вільному доступі в інтернеті. Якщо ви не хочете, щоб зображення відображалося в результатах пошуку, будь ласка, перейдіть на сайт, де розташовано зображення (адреса сайту відображається з наведенням курсора на зображення), і зверніться до адміністрації сайту із проханням видалити зображення або заборонити його до індексування. Зображення зникне з результатів пошуку приблизно через два-три тижні після його видалення з сайту.

Робот вміє знаходити і копії зображень, тому навіть після видалення зображення з одного сайту воно може знайтися на інших. Перевірте, чи немає копій зображення на інших сайтах. Якщо копії є, зверніться з проханням видалити зображення до адміністрації кожного із сайтів.

Чому картинка не відповідає запиту?

Іноді результатів, що відповідають запиту, буває мало. У цьому випадку в пошукову видачу потрапляють картинки, що відповідають тільки деяким словам із запиту.

Яндекс знаходить зображення, які найбільш підходять запитом користувача. При цьому Тексти до картинок-не єдиний фактор ранжирування, тобто на сторінках зі знайденими зображеннями слів запиту може і не бути.

Як поскаржитися на зображення?

Якщо ви вважаєте, що результати пошуку не відповідають вашому запиту або містять неприйнятну інформацію, ви можете повідомити нам про це за допомогою кнопки Поскаржитися:

 1. Наведіть курсор на мініатюру зображення.
 2. Під картинкою натисніть значок .
 3. Зазначте причину скарги:
  • Невідповідність запиту;
  • Шокувальна або неприємна інформація — зображення відразливого змісту (наприклад, жертви аварій, сцени насильства, фізичні патології);
  • Порнографія.
 4. Натисніть на кнопку Поскаржитися.

Після перевірки відгук буде враховано автоматичними алгоритмами Пошуку для поліпшення якості пошукової видачі Яндекс.Зображень.

Примітка. Щоб виключити із результатів пошуку контент «для дорослих», встановіть режим пошуку Родинний.