Зображення

Питання і відповіді

Як зберегти зображення максимального розміру?

Примітка. Зображення може бути об'єктом авторських прав, і в окремих випадках на його використання потрібно отримати дозвіл автора та/або правовласника.
  1. У результатах пошуку натисніть на зображення, щоб розкрити його. У випадному списку під розкритим зображенням розміщено посилання на копії зображення в інших розмірах. Верхня копія — завжди найбільша. Перейдіть за посиланням із потрібним розміром.

  2. Зображення відкриється в новій вкладці (чи вікні) браузера. Натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт меню Зберегти зображення як…

Як придбати товар із зображення і дізнатися про нього подробиці?

Яндекс не має інформації про знайдені зображення, за винятком тієї, яку автоматично проіндексував робот. Якщо у вас виникли питання про знайдене зображення, ви хочете щось придбати або дізнатися про подробиці, зверніться до адміністрації сайту, на якому розміщено зображення (зазвичай на сайті є контактна інформація або форма зворотного зв'язку). Звернутися до людини, яка зображена на картинці, можна також через адміністрацію сайту.

Як захистити зображення від плагіату?

Сервіс Яндекс.Зображення веде пошук тільки за тими зображеннями, які знаходяться у вільному доступі в інтернеті. Коли зображення з'являється на сторінці якого-небудь сайту, наприклад, соціальної мережі, воно стає доступним для пошукових систем (якщо його не заборонили до індексування). Яндекс відкрито попереджає про авторські права на знайдені зображення.

Яндекс є лише дзеркалом інтернету, ми не маємо повноважень розбиратися в питаннях плагіату. Будь ласка, якщо ви не хочете, щоб ваше зображення було розміщено на сторінках інших сайтів, зверніться до адміністрації цих сайтів із проханням видалити зображення.

Як видалити зображення з пошуку?

Сервіс Яндекс.Зображення не розміщує зображення, а тільки виконує пошук за зображеннями, розміщеними у вільному доступі в інтернеті. Якщо ви не хочете, щоб зображення відображалося в результатах пошуку, будь ласка, перейдіть на сайт, де розташовано зображення (адреса сайту відображається з наведенням курсора на зображення), і зверніться до адміністрації сайту із проханням видалити зображення або заборонити його до індексування. Зображення зникне з результатів пошуку приблизно через два-три тижні після його видалення з сайту.

Робот вміє знаходити і копії зображень, тому навіть після видалення зображення з одного сайту воно може знайтися на інших. Перевірте, чи немає копій зображення на інших сайтах. Якщо копії є, зверніться з проханням видалити зображення до адміністрації кожного із сайтів.

Як додати зображення в пошук?

Якщо ви хочете, щоб ваше зображення потрапило у результати пошуку, розмістіть його на одному із сайтів відповідної тематики. Не забудьте про тексти, які описують зображення:

  1. Підписи до зображень (alt, title).

  2. Прилеглий до зображення текст.

  3. Імена файлів і скриптів, у тому числі з урахуванням транслітерації та спрощеного підрядкового перекладу, — вони також мають значення при пошуку.

Потім дочекайтеся, поки робот проіндексує зображення.

Яндекс не індексує дуже великі зображення. Якщо ви хочете розмістити, наприклад, оригінал фотографії, він може не потрапити у пошукову базу Яндекс.Зображень. Щоб ваша фотографія гарантовано потрапила в пошук, зробіть зменшену копію зображення з посиланням на оригінал.

Можна також викласти фотографію на Яндекс.Фотки і дочекатися, поки робот її проіндексує. Тут так само потрібно буде зазначити ім'я фотографії, ключові слова (мітки) та докладно описати її.