Як помістити моє зображення на перше місце?

При ранжируванні картинок враховується прилеглий до картинки текст. Чим точніше опис зображення відповідає запиту користувача, тим вище ймовірність того, що картинка буде показана на першій сторінці результатів пошуку.

Крім того, на ранжування впливає якість сайту, на якому розміщено зображення, а також якість самого зображення. Про те, які сайти вважаються якісними, можна прочитати в розділі Поради вебмайстру Допомоги Яндекс.Вебмайстра.

У результатах пошуку для кожного знайденого зображення показується посилання на сторінку, на якій текстовий опис зображення краще відповідає словам запиту.

Примітка. Яндекс знаходить зображення, які найбільш підходять запитом користувача. При цьому Тексти до картинок-не єдиний фактор ранжирування, тобто на сторінках зі знайденими зображеннями слів запиту може і не бути.

Сайт є в результатах пошуку, а картинки з нього-ні

Ймовірно, ви порівнюєте результати пошуку в Яндексі з пошуком по Картинках. Це не зовсім коректно: алгоритми ранжирування в пошуку і Картинках розрізняються. Щоб картинки з вашого сайту потрапили в пошукову видачу, переконайтеся, що вони проіндексовані і мають змістовні описи.