Індексування зображень

Щоб зображення з сайту потрапили в пошук Яндекс.Зображень, сторінки сайту має бути проіндексовано. З проіндексованих сторінок виймається інформація про зображення.

Картинки викачуються за посиланнями з атрибута src тег img, а також атрибутів data-src і data-original (в цьому випадку наявність посилання на зображення, в атрибуті src не обов'язково).

У пошук за зображеннями потрапляють ті зображення, які не заборонено до індексування у robots.txt або розміщено на сторінках, не заборонених до індексування у robots.txt.

Яндекс знаходить зображення, які найбільш підходять запитом користувача. При пошуку використовується різна інформація, в тому числі тексти до картинок. Якщо у зображень немає змістовних описіввони можуть не потрапити в пошукову видачу. Але Тексти до картинок-не єдиний фактор ранжирування, тому на сторінках зі знайденими зображеннями слів запиту може і не бути.

Яндекс індексує зображення тільки стандартних графічних форматів (JPEG, GIF і PNG). Фонові зображення і зображення, які розкриваються за допомогою скрипту, не індексуються. Для індексації важкодоступного контенту можна використовувати файл Sitemap.