Пошук за зображенням

Яндекс уміє шукати зображення за заданим вами зразком. Це може бути ціле зображення або його фрагмент. При цьому зразок може розміщуватися в інтернеті або зберігатися на вашому комп'ютері або іншому пристрої.

Пошук за зображенням основано на алгоритмах комп'ютерного зору. У результаті пошуку може бути знайдено як точні копії початкового зображення, так і зображення, які трохи відрізняються від оригіналу. Наприклад, це можуть бути різні фотографії одного й того ж пам'ятника архітектури.

Примітка. Результативність пошуку залежить від наявності в інтернеті зображень, аналогічних зразку і вже проіндексованих Яндексом. Таким чином, вірогідність знайти таку ж фотографію пам'ятки значно вища, ніж таке ж фото з вашого свята.

Як почати пошук по картинці

Натисніть кнопку у пошуковому рядку сервісу і в діалоговому вікні завантажте вихідне зображення одним з таких способів:

  • Перетягніть вихідне зображення у діалогове вікно.
  • Натисніть на посилання Виберіть файл та зазначте шлях до зображення на жорсткому диску.
  • Введіть URL зображення у пошуковий рядок.

Потім натисніть кнопку Знайти.

Результати пошуку за зображенням об'єднуються в групи. Ви можете відкрити копію зображення в іншому розмірі чи дізнатися, на яких сайтах трапляються такі ж зображення.

Як шукати зображення з іншого сайту

Якщо ви користуєтеся Яндекс.Браузером або розширенням Елементи Яндекса для інших браузерів, ви можете шукати зображення практично з будь-якого сайту. Для цього викличте контекстне меню для цього зображення і виберіть пункт Шукати за цим зображенням у Яндексі.

Примітка. Можливість пошуку за зображенням зі сторінки сайту може бути обмежена через особливості верстки цього сайту.