Головна сторінка

Щодня на головній сторінці Яндекс.Зображень ми публікуємо для вас гарні авторські фотографії різної тематики. Вподобане зображення ви можете зберегти і встановити як заставку на свій комп'ютер, планшет або смартфон.

Як вибирається зображення дня

Враховуючи оцінки користувачів, ми зібрали колекцію з понад 200 тисяч зображень від наших партнерів.

Найкращі зображення з цієї колекції відбираються автоматично — на основі аналізу графічних елементів, градієнтів, текстур, характеристик кольору, контрасту тощо. Програма для відбору зображень основана на глибоких нейронних мережах і навчається самостійно, вона вміє класифікувати і вибирати найкращі зображення без участі людини.

Потім відібрані зображення проходять ручну модерацію — ми перевіряємо, щоб серед зображень не було портретів людей та еротичних зображень, а також щоб дотримувався баланс популярних тематик.

Дізнайтеся більше про зображення та її автора

Кожне зображення супроводжується описом: натисніть посилання з назвою зображення, щоб дізнатися про зображення та його автора більше.

Щоб перейти на сторінку автора і подивитися інші його роботи, натисніть у блоці з описом зображення на посилання з ім'ям автора або його аватар.

Встановіть зображення як фонову заставку
  1. Натисніть на кнопку Завантажити (Завантажити шпалери для мого екрана) — на новій сторінці відкриється зображення відповідного розміру, залежно від роздільної здатності екрана вашого комп'ютера.
  2. Викличте контекстне меню для цього зображення і виберіть пункт Зберегти зображення як, щоб зберегти зображення на вашому комп'ютері.
  3. Перейдіть у папку зі збереженим файлом, натисніть на файл правою кнопкою миші та виберіть пункт Зробити фоновим зображенням робочого столу — зображення буде встановлено як заставку на робочий стіл вашого комп'ютера.

У лівому нижньому куті екрана розміщений значок із годинником, який відраховує час до публікації наступного зображення. Це зроблено для того, щоб ви встигли завантажити поточне зображення у найкращій якості.

Примітка. Завантажити з головної сторінки Яндекс.Зображень можна тільки поточне зображення. Після оновлення фотографії попередні зображення можна буде лише переглядати.
Дивіться попередні зображення

Щоб переглянути попередні зображення, використайте кнопки і .

Дивіться інші зображення з теми

Для кожного зображення визначено тему, назву якої можна побачити у правому нижньому куті сторінки.

Щоб подивитися приклади інших зображень на цю тему, наведіть курсор на кнопку з назвою теми.

Щоб перейти до результатів пошуку на Яндекс.Зображеннях за цією ж темою, натисніть кнопку з назвою теми або зображення у блоці з прикладами.

Діліться зображеннями

Натисніть на значок потрібної соціальної мережі, щоб поділитися зображенням із друзями.