Партнерська програма

Щодня понад півмільйона людей починають свій пошук із головної сторінки Яндекс.Зображень. Помітна частина цих користувачів шукає не просто зображення, а джерела натхнення і красу. Саме для них ми щодня вибираємо одну унікальну фотографію та публікуємо її на головній сторінці Яндекс.Зображень.

Пропозиція для партнерів

Якщо ваш фотохостинг відповідає вимогам до партнера, ми готові запропонувати співпрацю. Ви отримаєте грошову винагороду за кожне зображення, яке ми виберемо з вашого фотохостингу й опублікуємо на стартовій сторінці Яндекс.Зображень. Вартість ліцензії обговорюється індивідуально.

Бонуси для партнерів

 • Фотографія з вашого сайту може прикрасити головну сторінку Яндекс.Зображень.

 • В описі до вибраної фотографії буде опубліковано посилання на ваше джерело.
 • На кожне зображення, яке завантажує користувач, автоматично буде проставлений копірайт у форматі «Яндекс і <назва ресурсу>. <Ім'я автора фото>».

 • У розділі «Про проект» ми зазначимо вас як одного з наших партнерів — розмістимо ваш логотип і посилання на сайт.

Вимоги до партнера

Партнером Яндекс.Зображень може стати будь-який сайт із великою базою якісних фотографій або ілюстрацій, якщо при цьому дотримано таких умов:

 1. Обсяг бази на сайті — не менше 100 000 зображень.
 2. Висока роздільна здатність зображень (не менше 1920 пікселів по висоті та 2500 пікселів по ширині).
 3. Хороша якість, професійний контент, відсутність копірайтів та водяних знаків на зображеннях.
 4. Широке коло тем для фотографій або ілюстрацій (природа, тварини, архітектура, абстракції, авто, міські пейзажі, 3D, макро тощо).
 5. Експорт зображень в ZIP-архіві з такими даними:
  • Фотографія у великому розмірі або посилання на неї.
  • Назва й опис фотографії (приблизно 100 символів).
  • Авторський опис зображення (2-3 речення про місце, час та сюжет зйомки).
 6. Надання можливості Яндексу вибрати фотографії через сайт.
 7. Обов'язкове страхування правових ризиків на стороні фотохостингу або фотостоку.

Фотохостинг (або фотосток) повинен юридично підтвердити можливість ліцензувати Яндекс на некомерційне використання фотографій, розміщених на сервісі, з правом:

 1. Використовувати фотографії на всіх майданчиках Яндекса і в соціальних мережах в усіх країнах світу шляхом їх відтворення, копіювання, поширення і доведення до загального відома.
 2. Переробляти фотографії, змінюючи їхні розміри.
 3. Протягом 24 годин з моменту публікації на Яндекс.Зображеннях (для кожного регіону за місцевим часом) надавати необмеженому колу осіб безоплатні субліцензії на копіювання та відтворення фотографій з особистою некомерційною метою.

Правила відбору і показу зображень

Найкращі зображення з цієї колекції відбираються автоматично — на основі аналізу графічних елементів, градієнтів, текстур, характеристик кольору, контрасту тощо.

Потім зображення проходять ручну модерацію — ми перевіряємо, щоб серед зображень не було портретів людей та еротичних зображень, а також щоб дотримувався баланс популярних тематик.

Відібрані зображення показуються в однакових пропорціях від усіх партнерів.

Примітка. Протягом безкоштовного пробного періоду для вашого сайту можуть бути винятки — впродовж цього часу ми готові показувати ваші зображення трохи частіше, щоб швидше оцінити ефективність співпраці з вашим ресурсом.

Як стати партнером

Надішліть запит з інформацією про ваш сайт на адресу partner@images.yandex.ru. Ми надішлемо вам усю потрібну інформацію та повідомимо про подальші дії.