Перегляд зображень

Як переміщатися за зображеннями

  • Для переміщення по сторінці з результатами пошуку використовуйте коліщатко миші або клавіші PageUp, PageDown чи Пробіл.

    Кнопка Ще зображення внизу сторінки завантажує наступну порцію зображень.

  • Для послідовного перегляду результатів використовуйте клавіші зі стрілками на клавіатурі.
    Примітка. Також використовуйте кнопки і , щоб переглядати зображення по порядку.

Як подивитися коротку інформацію про зображення

Щоб побачити коротку інформацію про зображення (розмір, опис та адресу джерела), наведіть на нього курсор.Як подивитися зображення в більшому розмірі

Щоб побачити зображення у більшому розмірі, натисніть на його мініатюру — зображення відкриється у розгорнутому вигляді.

Щоб повернутися до стандартного перегляду, натисніть кнопку у верхньому правому куті екрану.

Як подивитися зображення в повноекранному режимі

  1. Розгорніть зображення, натиснувши на мініатюру.
  2. Натисніть на значок .

    Щоб вийти з повноекранного режиму, натисніть на значок у правому верхньому куті або на клавішу Esc.

Ви також можете переглядати зображення в режимі слайд-шоу. Для цього в повноекранному режимі натисніть на кнопку Слайд-шоу. Щоб призупинити показ слайдів, повторно натисніть на кнопку Слайд-шоу.

Як подивитися копії зображення

У більшості зображень в інтернеті є копії (дублікати). Копії можуть бути абсолютно однаковими або трохи відрізнятися, наприклад наявністю рамки або розміром. Щоб результати пошуку були найрізноманітнішими, Яндекс «склеює» копії зображень на сторінці видачі.

Посилання на копії зображення в інших розмірах розміщено у випадному списку праворуч від зображення. Щоб подивитися копію знайденого зображення, натисніть посилання з потрібним розміром (вгорі завжди є посилання на копію максимального розміру, який зазначається у пікселях). Зображення відкриється в окремому вікні.Про те, як знайти копію потрібного зображення, читайте на сторінці Допомоги Пошук за зображенням.

Як відкрити зображення на окремій сторінці

Щоб відкрити зображення на новій сторінці, натисніть кнопку Відкрити.

Чому зображення не завантажується для перегляду

Зображення може не завантажитися, якщо воно не доступне за прямим посиланням або доступ до його перегляду був обмежений на сайті, де було опубліковано це зображення. У цьому разі сервіс запропонує подивитися зображення на сторінці джерела.