Для вебмайстрів

Зображення починають індексуватися через деякий час після того, як сторінки сайту з ними потрапляють у Пошук.

Картинки викачуються за посиланнями з атрибута src тег img, а також атрибутів data-src і data-original (в цьому випадку наявність посилання на зображення, в атрибуті src не обов'язково).

Якщо зображення в пошуку Яндекс.Зображень так і не з'явилися:

  1. Перевірте, чи відображається сторінка сайту із зображеннями на сторінці результатів основного Пошуку.
  2. Переконайтеся, що зображення мають текстові описи або розміщені на сторінках із текстовим вмістом. Якщо на сторінці немає текстів, що відносяться до картинки, ця картинка може не знайтися за запитами.
    Порада. Ми рекомендуємо розміщувати зображення за допомогою тегу img. Опис зображення можна помістити в атрибути alt і title. Також ви можете налаштувати Schema.org розмітку для зображень.

    Яндекс знаходить зображення, які найбільш підходять запитом користувача. При цьому Тексти до картинок-не єдиний фактор ранжирування, тобто на сторінках зі знайденими зображеннями слів запиту може і не бути.

  3. Переконайтеся, що у файлі robots.txt дозволено доступ до індексації зображень. Перевірити це можна за допомогою аналізатора robots.txt.
  4. Також переконайтеся, що ваші зображення відносяться до стандартних графічних форматів (JPEG, GIF і PNG). Картинки, що розкриваються за допомогою скрипта, в загальному випадку не індексуються. Для індексації важкодоступного контенту можна використовувати файл Sitemap.