Мобільне метро

Побажання, пропозиції та проблеми

Вас вітає служба підтримки мобільного сервісу Яндекс.Метро.

Перш ніж поставити своє запитання службі підтримки, будь ласка, подивіться, чи немає відповіді на нього нижче:

Я не дуже добре вмію користуватися мобільним телефоном, який спосіб встановлення програми ви порадите?

Ви можете просто ввести номер вашого телефону у формі на сайті mobile.yandex.ua/. Вам надійде SMS-повідомлення з посиланням — вам потрібно за ним перейти і завантажити програму.

Якщо ви вмієте відкривати інтернет-сторінки на своєму мобільному пристрої, наберіть у браузері m.ya.ru/my і завантажте програму.

Я не знайшов модель свого телефона у вашому списку. Я можу користуватися Яндекс.Метро?

Ми навели список основних моделей телефонів, він не є повним. Щоб визначити, чи зможете ви працювати з Яндекс.Метро, вам потрібно знати програмну основу вашого телефона. Підтримуються мобільні пристрої на основі Java MIDP2.0 («сучасна java»), Symbian із підтримкою Java-програм, а також iPhone і пристрої з Windows Mobile та Android.

Як отримати посилання на завантаження програми за допомогою баркоду?

Для того щоб не набирати посилання вручну, можна скористатися програмою розпізнавання баркодів. Якщо у вашому телефоні є така програма, просто запустіть її та наведіть камеру свого телефона на баркод. Програма розпізнає його, і ви побачите посилання. Перейшовши за ним, ви потрапите на сторінку завантаження програми.

Якщо у вашому телефоні немає програми розпізнавання баркодів, ви можете встановити одну із таких програм: Kaywa Reader, i-Nigma reader, UpCode reader.

Я завантажив програму Яндекс.Метро у мобільний пристрій. Що мені потрібно зробити далі?

Після завантаження встановлення програми відбувається автоматично. Ви можете одразу почати використовувати Яндекс.Метро.

Я не бачу карти свого міста у списку міст

Наразі у програмі Яндекс.Метро для мобільних пристроїв доступні карти шести міст: Києва, Харкова, Москви, Санкт-Петербурга, Мінська і Стамбула.

Яка різниця між PDA-версією Яндекс.Метро і пропонованою програмою?

Основні відмінності пропонованої програми від PDA-версії — це простота і зручність використання, краща візуалізація інформації, а також можливість використовувати програму безкоштовно, оскільки для її роботи немає потреби у доступі в інтернет.

Я не люблю набирати слова на мобільному телефоні. Чи можна зробити список станцій метро, щоб можна було вибирати їх зі списку?

Пошук назви станції метро в мобільній програмі реалізовано так, що вам достатньо набрати перші літери назви станції, яку ви шукаєте, і натиснути на «ОК». Вам залишиться лише вибрати потрібну станцію зі списку, що з'явився.

Під час завантаження програми мені пропонують прийняти непідписаний сертифікат

Виробники телефонів традиційно попереджають про факт встановлення несертифікованих програм. Найближчим часом програму Яндекс.Метро буде сертифіковано.

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання

Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, то поставте його тут:

Зворотний зв'язок

Щоб отримати вичерпну відповідь, запишіть запитання якомога докладніше.