Справи

Ви можете планувати завдання і зустрічі прямо на сторінці Яндекс.Пошти за допомогою сервісу Справи. Щоб почати ним користуватися, відкрийте меню Усі налаштування  → Справи, увімкніть опцію Показувати Справи на сторінках пошти та збережіть зміни.

Список справ буде доступний у правому нижньому куті сторінки. Щоб згорнути список справ, натисніть на значок , щоб розгорнути — на зону списку справ.

  Створення і редагування списків

  За замовчуванням у сервісі Справи створено список із назвою Не забути. Щоб створити новий список, введіть його назву в текстовому полі та натисніть на кнопку Створити список.

  Щоб відредагувати список, наведіть на нього курсор і натисніть на кнопку . У режимі редагування ви можете перейменувати або видалити список.

  Створення справ

  Щоб створити справу, перейдіть до потрібного списку, введіть назву справи в текстовому полі та натисніть на кнопку Додати справу.

  Якщо ви хочете прив'язати справу до конкретної дати і часу, натисніть на посилання дата у правому нижньому куті панелі. У вікні Редагування справи зазначте дату і час, коли слід нагадати про поточне завдання або зустріч.

  Справи, які було заплановано на поточну дату, виділяються оранжевим кольором, прострочені — червоним.

  Редагування справ

  Щоб відредагувати справу, натисніть на її назву або посилання праворуч. У вікні Редагування справи ви можете змінити назву справи, дату і час нагадування про неї.

  Якщо ви виконали справу, позначте її у списку, натиснувши на значок квадрата ліворуч від назви. Виконану справу буде видалено зі списку. Щоб відновити початковий стан виконаної справи, зніміть прапорець навпроти її назви у списку Виконані справи.

  Надсилання списку справ листом

  Ви можете надіслати список справ електронною поштою своїм друзям або колегам. Для цього натисніть на значок поряд із назвою списку.

  У вікні Надсилання списку справ листом введіть адресу електронної пошти одержувача.

  Ви можете надіслати список одночасно кільком адресатам. Для цього введіть кілька адрес і розділіть їх комою та пробілом, наприклад «cheshire.katze@yandex.ua, just.mad.hatter@yandex.ua, just.white.rabbit@yandex.ua». Одержувач побачить список справ у вигляді html-листа із вкладенням у форматі ICS, який розуміє багато календарних програм.