Робота зі списком листів

За замовчуванням у поточній папці відображається 30 останніх листів. Щоб побачити попередні листи, натисніть на кнопку Ще листи (під списком листів).

Змінити кількість листів на сторінці можна в налаштуваннях:

 1. Натисніть на кнопку Усі налаштування  → Інші.
 2. У блоці У списку листів зазначте потрібну кількість листів.

  Виділити листи

  Із виділеними листами можна виконувати різні дії:

  Вибираючи листи у трьохпанельному інтерфейсі, утримуйте клавішу Ctrl. Для виділення усіх листів на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + A.

  Групувати за темою

  Якщо ви ведете активне листування, увімкніть опцію Вигляд → групувати за темою (над списком листів, праворуч). Ваші листи згрупуються у ланцюжки листів. Щоб згорнути або розгорнути список листів у ланцюжку, натисніть на рядок із темою листа.

  У гілці обговорення відображаються усі листи з вибраною темою, навіть якщо деякі з них розміщено в інших папках.

  Примітка. У папках Спам, Видалені та Чернетки листи не групуються.

  Переміщуватися ланцюжком листів ви також можете і на сторінці листа.

  Переглядати листи за місяцями

  Для перегляду листів за конкретний місяць або рік можна скористатися перемикачем Листи за місяцями (під списком листів, праворуч).

  Фільтрування листів за місяцями і роками діє тільки в межах поточної папки. Якщо листів за зазначений період у списку немає, переконайтеся, що ви у потрібній папці.

  Примітка. У трьохпанельному інтерфейсі перегляд листів за місяцями недоступний.

  Якщо ви не знайшли лист за зазначений період у жодній із папок, значить, у поштовій скриньці його немає. Докладніше про причини та способи вирішення цієї проблеми див. у розділі Зникли листи зі скриньки.

  Закріпити лист угорі списку

  Якщо ви щодня отримуєте багато листів і не хочете щоразу шукати потрібний лист у списку, закріпіть його угорі. Для цього виділіть лист і натисніть на значок у рядку листа.

  Позначити лист прочитаним або непрочитаним

  Щоб позначити лист прочитаним, натисніть на значок ліворуч від портрета в рядку листа. Якщо після цього ви натиснете на значок , усі листи з цією темою автоматично позначатимуться прочитаними.

  Щоб позначити лист непрочитаним, натисніть на значок ліворуч від портрета в рядку листа.