Робота з мітками

Мітки допоможуть вам упорядкувати і швидко знайти потрібні листи. Кожному листу можна присвоїти будь-яку кількість міток.

За замовчуванням у скриньці уже створено три стандартні мітки — Важливі, Непрочитані та Із вкладеннями. Щоб побачити список цих позначок, натисніть на кнопку Усі листи (угорі, праворуч).

Важливі листи виділяються у списку листів червоним кольором:

  Поставити мітку

  Щоб встановити мітку, виділіть потрібні листи і натисніть у верхньому меню на кнопку Мітка:

  Введіть назву мітки (максимум 15 символів) і натисніть на неї, щоб застосувати зміни. Якщо ви хочете одразу задати колір для нової мітки, виберіть у списку міток пункт Нова мітка.

  Якщо у вас вже створені мітки, ви можете просто перетягнути листи на потрібну мітку або навпаки — перетягнути мітку на потрібний лист.

  Зняти мітку

  Зняти мітку можна кількома способами:

  У відкритому листі
  Натисніть на хрестик у потрібній мітці:
  У списку листів
  Виділіть листи і натисніть на посилання Поставити мітку (угорі праворуч). У розділі Зняти мітку виберіть назву потрібної мітки і натисніть на неї, щоб застосувати зміни.

  Редагувати мітки

  У меню Усі налаштування → Папки та мітки ви можете керувати мітками:

  Увага. Стандартні мітки не змінюються і не видаляються.

  Не можу встановити мітку

  Оновіть сторінку, натиснувши на комбінацію клавіш Ctrl+F5. Після цього очистьте кеш браузера і налаштуйте параметри оброблення cookies, а потім ще раз спробуйте повторити потрібну дію.

  Часто доповнення і розширення у браузері є причиною некоректної роботи Пошти — тимчасово вимкніть їх. Якщо Пошта працює неправильно через блокувальника реклами або розширення-антивірусу, додайте сторінку Пошти у винятки цього розширення.