Пошта

Робота з мітками

Мітки допоможуть вам упорядкувати і швидко знайти потрібні листи. Кожному листу можна присвоїти будь-яку кількість міток.

За замовчуванням у скриньці уже створено три стандартні мітки — Важливі, Непрочитані та Із вкладеннями. Щоб побачити список цих позначок, натисніть на кнопку Усі листи (угорі, праворуч).

Важливі листи виділяються у списку листів червоним кольором:

Поставити мітку

Щоб встановити мітку, виділіть потрібні листи і натисніть у верхньому меню на кнопку Мітка:

Введіть назву мітки (максимум 15 символів) і натисніть на неї, щоб застосувати зміни. Якщо ви хочете одразу задати колір для нової мітки, виберіть у списку міток пункт Нова мітка.

Якщо у вас вже створені мітки, ви можете просто перетягнути листи на потрібну мітку або навпаки — перетягнути мітку на потрібний лист.

Зняти мітку

Зняти мітку можна кількома способами:

У відкритому листі
Натисніть на хрестик у потрібній мітці:
У списку листів
Виділіть листи і натисніть на посилання Поставити мітку (угорі праворуч). У розділі Зняти мітку виберіть назву потрібної мітки і натисніть на неї, щоб застосувати зміни.

Редагувати мітки

У меню Усі налаштуванняПапки та мітки ви можете керувати мітками:

Увага! Стандартні мітки не змінюються і не видаляються.

Не можу встановити мітку

Оновіть сторінку, натиснувши на комбінацію клавіш Ctrl+F5. Після цього очистьте кеш браузера і налаштуйте параметри оброблення cookies, а потім ще раз спробуйте повторити потрібну дію.

Часто доповнення і розширення у браузері є причиною некоректної роботи Пошти — тимчасово вимкніть їх. Якщо Пошта працює неправильно через блокувальника реклами або розширення-антивірусу, додайте сторінку Пошти у винятки цього розширення.

мітки
поставити мітку
встановити мітку
зняти мітку
не позначається лист
не працюють мітки
мітки немає
немає мітки
червоний прапорець
що означає червоний прапорець