Пошта

Довідник до розділу «Правила обробки листів»

Щоб правило працювало коректно, потрібно правильно скласти його умову. Умова складається з параметрів, властивостей і значень параметрів.

Параметри умов

ПараметрТе, що повинно бути вказано у значенні параметраПриклад значення параметра
Від когоАдреса відправникаalice.the.girl@yandex.ua
Кому або копіяАдреса одержувача або адреса одержувача копії листаcheshire.katze@yandex.ua
КомуАдреса одержувачаcheshire.katze@yandex.ua
КопіяАдреса одержувача копії листаjust.mad.hatter@yandex.ua
ТемаТема листаБожевільні
Тіло листаТекст листаУсі ми тут не при своєму розумі — і ти, і я.
Ім'я вкладенняНазва вкладеного файлу document.pdf
Заголовок Службова інформація про лист To: Кіт Чеширський <cheshire.katze@yandex.ua>

Властивості умов

Властивість умовиКоментарПриклад виконання властивості
збігається зУ фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких строго відповідають вказаному значенню (адресі або формі слова).Якщо для параметра Тема задано значення «божевільні», то у фільтр потраплять листи з темою «Ми всі — божевільні» і «Такі різні божевільні». Лист із темою «Про безумців» у фільтр не потрапить.
не збігається зУ фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких не відповідають вказаному значеню (адресі або формі слова).Якщо для параметра Тема задано значення «божевільні», то у фільтр потрапить лист із темою «Про божевільних». Листи з темами «Ми всі — божевільні» і «Такі різні божевільні» у фільтр не потраплять.
міститьУ фільтр потраплять ті листи, параметри яких відповідають вказаному значенню, а також містять поєднання з цим набором символів (наприклад, усі словоформи певного слова або електронні адреси із зазначеним елементом).Якщо для параметра Тема задано значення «ча», то у фільтр потраплять листи із темами «Чаювання», «Давайте поп'ємо чаю?» і «Час».
не міститьУ фільтр потраплять тільки листи, у параметрах яких немає зазначеного поєднання.Якщо для параметра Тема задано значення «ча», то у фільтр потраплять листи з темами «Ми всі — божевільні», «Сповіщення від Королеви» і «Небилиці». Лист із темою «Чаювання» у фільтр не потрапить.
збігається
містить
налаштування умови
умова правила