Вибір оформлення

Ви можете змінити оформлення у вашій поштовій скриньці — вибрати потрібний вид інтерфейсу або встановити одну із запропонованих тем.

  Вигляд інтерфейсу

  За замовчуванням у Пошті використовується двохпанельний інтерфейс. Перегляд листа завантажується на окремій сторінці праворуч від списку папок. Посилання для переходу на інші сервіси розміщені над списком листів.

  Трьохпанельний інтерфейс

  Якщо ви хочете одночасно бачити список листів і переглядати вміст листа, ви можете змінити вигляд інтерфейсу на трьохпанельний і відкривати лист праворуч від списку листів або під списком листів. Для цього виконайте такі дії:

  1. Натисніть на кнопку Вигляд (у правому верхньому куті).
  2. Виберіть вид інтерфейсу:

  Трипанельний інтерфейс створено для зручнішої роботи з листами, у ньому також використовується інший спосіб виділення листів.

  Щоб повернутися до двохпанельного інтерфейсу, відкрийте меню Усі налаштування → Оформлення і натисніть у розділі Відкривати листи на посилання На окремій сторінці.

  Легкий інтерфейс

  Якщо у вас низька швидкість інтернету, браузер не підтримує Javascript або ви використовуєте спеціальний браузер для людей зі слабким зором, який зчитує текст сторінок, ви можете змінити вигляд інтерфейсу Пошти на полегшений. Для цього натисніть внизу сторінки на посилання Легка версія.

  Легкий інтерфейс призначено тільки для виконання простих дій із листами — створення, читання, перегляд вкладень, встановлення міток тощо. У ньому не підтримується тематичне оформлення, немає можливості налаштувати персональні кнопки або правила обробки пошти.

  Щоб повернутися до стандартного вигляду і використовувати усі можливості Пошти, натисніть внизу сторінки на кнопку Повна версія.

  Теми

  Ви можете вибрати просте або тематичне оформлення Пошти. Щоб встановити тему, натисніть на кнопку у правому верхньому куті та натисніть на тему лівою кнопкою миші.

  Проблеми з оформленням

  Якщо не встановлюється тема оформлення, не працюють кнопки або не перемикається вид інтерфейсу, оновіть сторінку, натиснувши на комбінацію клавіш Ctrl+F5. Після цього очистьте кеш браузера і налаштуйте параметри оброблення cookies, а потім ще раз спробуйте повторити потрібну дію.

  Часто доповнення і розширення у браузері є причиною некоректної роботи Пошти — тимчасово вимкніть їх. Якщо Пошта працює неправильно через блокувальника реклами або розширення-антивірусу, додайте сторінку Пошти у винятки цього розширення.

  Також, можливо, ви використовуєте застарілий браузер — установіть останню версію вашого браузера.