Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Гроші Яндекс.Поштою

Ви можете надсилати платежі та перекази прямо зі сторінки Яндекс.Пошти, якщо у вас відкрито гаманець на сервісі Яндекс.Гроші. Для відправлення переказу потрібна тільки електронна адреса одержувача, причому не обов'язково на Яндекс.Пошті. Можливість відправити переказ доступна незалежно від того, яким поштовим сервісом користується адресат і чи є у нього гаманець на Яндекс.Грошах.

Створення листа з грошима

Увага! Комісія за переказ на існуючий рахунок становить 0,5 % від суми, що пересилається, за переказ до запитання — 3 % від суми, що пересилається.

Щоб прикріпити до листа гроші, на сторінці з листом, що надсилається, натисніть на кнопку гроші.

У полі Сума введіть ту суму, яку ви хочете переказати.

Обмеження. У полі Кому може бути зазначено тільки одного адресата.

Після написання листа підтвердіть переказ авторизацією у платіжній системі та натисніть на кнопку Надіслати.

Примітка. Якщо ви використовуєте одноразові паролі в SMS, слід ввести пароль впродовж трьох хвилин після його отримання.

Якщо ви хочете створювати листи з грошима одним натисненням, додайте у верхнє меню персональну кнопку Із грошима.

Отримання листа з грошима

Примітка. З одержувача грошового переказу комісія не стягується.

Якщо у вас відкрито рахунок на сервісі Яндекс.Гроші, його буде поповнено автоматично. Інформацію про грошовий переказ ви побачите у спеціальному блоці в листі відправника.

Якщо ваша електронна адреса прив'язана до кількох рахунків, переказ надійде на той рахунок, до якого ваша адреса була прив'язана пізніше.

Якщо у вас немає рахунку на сервісі Яндекс.Гроші, ви отримаєте лист із блоком інформації про переказ до запитання. Для отримання переказу натисніть на кнопку Отримати:

Переказ до запитання передбачає такі варіанти отримання грошей:

  • Якщо у вас немає рахунку на Яндекс.Грошах, ви можете відкрити його і отримати переказ на цей рахунок або вивести гроші на банківську картку.

    Обмеження. Ви можете вивести гроші на банківську картку тільки при отриманні суми більше 100 рублів.
  • Якщо у вас є рахунок на Яндекс.Грошах, але до нього не прив'язано електронну адресу, на яку надійшов переказ, ви можете прив'язати цю адресу до рахунку, і гроші автоматично будуть зараховані на нього.