Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Справи

Ви можете планувати завдання і зустрічі прямо на сторінці Яндекс.Пошти за допомогою сервісу Справи. Щоб почати ним користуватися, відкрийте меню Налаштування Справи, увімкніть опцію Показувати Справи на сторінках пошти та збережіть зміни.

Список справ буде доступний у правому нижньому куті сторінки. Щоб згорнути список справ, натисніть на значок , щоб розгорнути — на зону списку справ.

Створення і редагування списків

За замовчуванням у сервісі Справи створено список із назвою Не забути. Щоб створити новий список, введіть його назву в текстовому полі та натисніть на кнопку Створити список.

Щоб відредагувати список, наведіть на нього курсор і натисніть на кнопку . У режимі редагування ви можете перейменувати або видалити список.

Створення справ

Щоб створити справу, перейдіть до потрібного списку, введіть назву справи в текстовому полі та натисніть на кнопку Додати справу.

Якщо ви хочете прив'язати справу до конкретної дати і часу, натисніть на посилання дата у правому нижньому куті панелі. У вікні Редагування справи зазначте дату і час, коли слід нагадати про поточне завдання або зустріч.

Справи, які було заплановано на поточну дату, виділяються блідо-помаранчевим кольором, прострочені — яскраво-помаранчевим.

Редагування справ

Щоб відредагувати справу, натисніть на її назву або посилання праворуч. У вікні Редагування справи ви можете змінити назву справи, дату і час нагадування про неї.

Якщо ви виконали справу, позначте її у списку, натиснувши на значок квадрата ліворуч від назви. Виконану справу буде видалено зі списку. Щоб відновити початковий стан виконаної справи, зніміть прапорець навпроти її назви у списку Виконані справи.

Надсилання списку справ листом

Ви можете надіслати список справ електронною поштою своїм друзям або колегам. Для цього натисніть на значок поряд із назвою списку.

У вікні Надсилання списку справ листом введіть адресу електронної пошти одержувача.

Ви можете надіслати список одночасно кільком адресатам. Для цього введіть кілька адрес і розділіть їх комою і пропуском, наприклад «comm.spock@yandex.ua, nyota.uhura@yandex.ua, capt.pike@yandex.ua». Одержувач побачить список справ у вигляді html-листа із вкладенням у форматі ICS, який розуміє багато календарних програм.