Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Налаштування списку листів

За замовчуванням у поточній папці відображається 30 останніх листів. Щоб побачити попередні листи, натисніть на кнопку Ще листи (у нижній частині сторінки).

Змінити кількість листів на сторінці можна в налаштуваннях:

  1. Натисніть на кнопку Усі налаштування Інші.
  2. У блоці У списку листів зазначте потрібну кількість листів.

Виділити листи

Із виділеними листами можна виконувати різні дії, наприклад встановити мітку, перекласти в іншу папку або видалити.

Вибираючи листи у трьохпанельному інтерфейсі, утримуйте клавішу Ctrl. Для виділення усіх листів на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + A.

Листи із вкладеннями позначаються значком . Щоб подивитися список прикріплених до листа файлів, натисніть на значок лівою кнопкою миші.

Групувати за темою

Якщо ви ведете активне листування, увімкніть опцію групувати за темою (над списком листів, праворуч). Ваші листи згрупуються в гілки обговорень. Щоб згорнути або розгорнути список листів у ланцюжку, натисніть на рядок із темою листа.

У гілці обговорення відображаються усі листи з вибраною темою, навіть якщо частина з них міститься в інших папках.

Примітка. У трьохпанельному інтерфейсі листи завжди групуються за темами. У папках Спам, Видалені та Чернетки листи не групуються.

Переміщуватися ланцюжком листів ви також можете і на сторінці листа.

Переглядати листи за місяцями

Для перегляду листів за конкретний місяць або рік можна скористатися перемикачем Листи за місяцями (під списком листів, праворуч).

Фільтрування листів за місяцями і роками діє тільки в межах поточної папки. Якщо листів за зазначений період у списку немає, переконайтеся, що ви у потрібній папці.

Примітка. У трьохпанельному інтерфейсі перегляд листів за місяцями недоступний.

Якщо ви не знайшли лист за зазначений період у жодній із папок, значить, у поштовій скриньці його немає. Докладніше про причини та способи вирішення цієї проблеми див. у розділі Зникли листи зі скриньки.