Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Довідник до розділу «Правила обробки листів»

Параметри умов

ПараметрТе, що повинно бути вказано у значенні параметраПриклад значення параметра
Від когоАдреса відправникаcapt.kirk@yandex.ua
Кому або копіяАдреса одержувача або адреса одержувача копії листаcomm.spock@yandex.ua
КомуАдреса одержувачаcomm.spock@yandex.ua
КопіяАдреса одержувача копії листаnyota.uhura@yandex.ua
ТемаТема листаЗвіт з останньої місії
Тіло листаТекст листаНадсилаю звіт
Ім'я вкладенняНазва вкладеного файлу document.pdf
Заголовок Службова інформація про лист To: Commander Spock <comm.spock@yandex.ua>

Властивості умов

Властивість умовиКоментарПриклад виконання властивості
збігається зУ фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких строго відповідають вказаному значенню (адресі або формі слова).Якщо для параметра Тема задано значення «місія», то у фільтр потраплять листи з темою «Нова місія» і «Остання місія». Лист із темою «Звіт з останньої місії» у фільтр не потрапить.
не збігається зУ фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких не відповідають вказаному значеню (адресі або формі слова).Якщо для параметра Тема задано значення «місія», то у фільтр потрапить лист із темою «Звіт з останньої місії». Листи з темами «Нова місія» й «Остання місія» у фільтр не потраплять.
міститьУ фільтр потраплять ті листи, параметри яких відповідають вказаному значенню, а також містять поєднання з цим набором символів (наприклад, усі словоформи певного слова або електронні адреси із зазначеним елементом).Якщо для параметра Тема задано значення «зірк», то у фільтр потраплять листи із темами «Зірковий парад», «Відкрито нову зірку» і «Зірки футболу».
не міститьУ фільтр потраплять тільки листи, у параметрах яких немає зазначеного поєднання.Якщо для параметра Тема задано значення «зірк», то у фільтр потраплять листи з темами «Вітаю, капітане!», «Важлива зустріч» і «Премія Споку». Лист із темою «Відкрито нову зірку» у фільтр не потрапить.