Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Білий і чорний списки

Білий список

Якщо ви підписані на розсилку, яка помилково визначається як спам, ви можете виключити цю адресу з фільтрації, натиснувши на сторінці читання листа кнопку Не спам!. Адресу буде додано до білого списку, і нові листи із розсилки надходитимуть у папку Вхідні.

Ви можете відредагувати білий список в будь-який момент у меню Усі налаштування Правила обробки листів. Щоб додати адресу до білого списку, заповніть поле і натисніть на кнопку Додати. Щоб видалити адресу з білого списку, позначте її та натисніть на кнопку видалити зі списку.

Чорний список

Щоб додати адресу в чорний список:

  1. Перейдіть у меню Усі налаштування Правила обробки листів.
  2. Заповніть поле і натисніть на кнопку Додати.
Обмеження. До чорного списку можна додати тільки повну поштову адресу, наприклад «khan.singh@revenge.ua». Неповні записи, наприклад «*singh@revenge.ua» або «@revenge.ua», ігноруватимуться.

Листи від небажаного адресанта перестануть надходити тільки після того, як ви додасте адресу до чорного списку. Усі листи, що вже надійшли, видалені не будуть і залишаться у вашій скриньці.

Щоб видалити адресу з чорного списку, позначте її та натисніть на кнопку видалити зі списку.

Увага! Чорний список не захищає вас від спаму, оскільки поле Від кого можна легко підробити. Використання чорного списку ефективне лише у випадках, коли ви маєте справу з реальним відправником.