Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Вибір оформлення

Ви можете змінити оформлення у вашій поштовій скриньці. Для цього відкрийте меню Усі налаштування Оформлення і виберіть відповідний вид інтерфейсу або встановіть одну із запропонованих тем.

Вигляд інтерфейсу

За замовчуванням у Пошті використовується двохпанельний інтерфейс. Перегляд листа завантажується на окремій сторінці праворуч від списку папок. Посилання для переходу на інші сервіси розміщені над списком листів.

Ви можете змінити вигляд двохпанельного інтерфейсу, зробивши його компактнішим. Для цього натисніть на значок над списком папок.

Щоб повернутися до стандартного вигляду, натисніть на значок над списком папок.

Трьохпанельний інтерфейс

Якщо ви хочете одночасно бачити список листів і переглядати вміст листа, ви можете змінити вигляд інтерфейсу на трьохпанельний і відкривати лист праворуч від списку листів або під списком листів. Для цього виконайте такі дії:

  1. Відкрийте меню Усі налаштування Оформлення.
  2. У розділі Відкривати листи натисніть на відповідне посилання.

Трьохпанельний інтерфейс створений для зручнішої роботи з листами і відрізняється від стандартного лаконічнішим оформленням. У ньому також використовується інший спосіб виділення листів і завжди увімкнено групування за темами і відправниками. Посилання для переходу на інші сервіси розміщені в лівому нижньому куті.

Увага! У трьохпанельному інтерфейсі не підтримується тематичне оформлення.

Щоб повернутися до двохпанельного інтерфейсу, відкрийте меню Усі налаштуванняВибір оформлення і натисніть у розділі Відкривати листи на посилання На окремій сторінці.

Легкий інтерфейс

Якщо у вас низька швидкість інтернету, браузер не підтримує Javascript або ви використовуєте спеціальний браузер для людей зі слабким зором, який зчитує текст сторінок, ви можете змінити вигляд інтерфейсу Пошти на полегшений. Для цього натисніть внизу сторінки на посилання Легка версія.

Легкий інтерфейс призначено тільки для виконання простих дій із листами — створення, читання, перегляд вкладень, встановлення міток тощо. У ньому не підтримується тематичне оформлення, немає можливості налаштувати персональні кнопки або правила обробки пошти.

Щоб повернутися до стандартного вигляду і використовувати усі можливості Пошти, натисніть внизу сторінки на кнопку Повна версія.

Теми

Ви можете вибрати просте або тематичне оформлення Пошти. Щоб встановити тему, натисніть на кнопку у правому верхньому куті та натисніть на тему лівою кнопкою миші. Щоб переглянути усі теми оформлення, натисніть на посилання Усі теми у правому нижньому куті випадного меню.