Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Як налаштувати інформацію про себе?

Зміна імені

Ви можете змінити ім'я, яке відображається в полі Від кого поряд із вашою адресою. Для цього відкрийте меню Усі налаштування Особисті дані, підпис, портрет, введіть нове значення в розділі Ваше ім'я і збережіть зміни.

Примітка. Зміниться лише відображуване ім'я. Ваш логін на Яндексі залишиться тим самим.

Проблеми з портретом

Я завантажив портрет, але він не відображається

Якщо на сторінці Відомості про відправника портрет не відображається, потрібно просто трохи почекати. Системі потрібен деякий час, щоб завантажити нову інформацію про користувача. Якщо за тиждень портрет не з'явиться, спробуйте очистити кеш браузера.

Відображається чужий портрет з Однокласників або Facebook

Якщо замість вашого портрета відображається чужий, можливо, хтось зазначив вашу електронну адресу у налаштуваннях соціальної мережі як контактну, а наша система, що збирає відкриті дані із соціальних мереж, прив'язала цей акаунт до вашої пошти.

Зверніться у службу підтримки соціальної мережі з проханням прибрати вашу поштову адресу з профілю цієї людини.

Щоб зв'язатися зі службою підтримки соціальної мережі Однокласники, перейдіть за посиланням http://www.odnoklassniki.ua/dk?st.cmd=helpContent, натисніть на посилання Звернутися у службу підтримки внизу сторінки і заповніть форму.

Щоб зв'язатися зі службою підтримки соціальної мережі Facebook, перейдіть за посиланням http://www.facebook.com/help/contact/?id=274459462613911 і заповніть форму.

Якщо за тиждень чужий портрет не зникне, зверніться до служби підтримки Яндекс.Пошти за допомогою форми внизу сторінки.

Відображається портрет з Однокласників, хоча я видалив/закрив сторінку

Соціальна мережа Однокласники іноді може передавати пошуковим системам дані про профілі, які було закрито чи видалено.

Щоб видалити цей портрет із поштової скриньки, зверніться до служби підтримки Яндекс.Пошти через форму зворотного зв'язку.

Не відображається підпис

Якщо ви створили підпис, але під час написання листа він відображається некоректно (не працює форматування підпису, гіперпосилання або не відображаються зображення), перевірте, що включено оформлення листа:

  1. Перед введенням тексту листа натисніть на посилання Оформити лист (праворуч від поля введення).
  2. Оновіть сторінку (натисніть на клавішу F5).

Як прибрати посилання на мої профілі у соціальних мережах?

Пошта використовує для пошуку профілів інформацію з відкритих джерел — соціальних сервісів Facebook, «Мой Круг», «Однокласники», «Мой Мир» та інших сайтів, що підтримують можливість пошуку зображень і профілів користувача за адресою електронної пошти.

Якщо ви хочете заборонити пошук за даними своїх профілів, ви можете змінити налаштування на стороні соціального сервісу або Яндекса — посилання на профілі перестануть показуватися впродовж семи днів.

Докладнішу інформацію ви можете прочитати у статті Соціальні профілі відправника.

Зворотний зв'язок