Пошта (старий інтерфейс)
Вирішення проблем

Як налаштувати зовнішній вигляд Пошти?

Ви можете змінити оформлення у вашій поштовій скриньці. Для цього відкрийте меню Усі налаштування Оформлення і виберіть відповідний вид інтерфейсу або встановіть одну із запропонованих тем.

Двопанельний і трипанельний інтерфейс

За замовчуванням у Пошті використовується двохпанельний інтерфейс. Перегляд листа завантажується на окремій сторінці праворуч від списку папок. Якщо ви хочете одночасно бачити список листів і переглядати вміст листа, ви можете змінити вигляд інтерфейсу на трьохпанельний і відкривати лист праворуч від списку листів або під списком листів. Для цього:

  1. Відкрийте меню Усі налаштування Оформлення.
  2. У розділі Відкривати листи натисніть на відповідне посилання.

Увага! У трьохпанельному інтерфейсі не підтримується тематичне оформлення.

Щоб повернутися до двохпанельного інтерфейсу, відкрийте меню Усі налаштуванняВибір оформлення і натисніть у розділі Відкривати листи на посилання На окремій сторінці.

Легкий інтерфейс

Якщо у вас низька швидкість інтернету, браузер не підтримує Javascript або ви використовуєте спеціальний браузер для людей зі слабким зором, який зчитує текст сторінок, ви можете змінити вигляд інтерфейсу Пошти на полегшений. Для цього натисніть внизу сторінки на посилання Легка версія.

Легкий інтерфейс призначено тільки для виконання простих дій із листами — створення, читання, перегляд вкладень, встановлення міток тощо. У ньому не підтримується тематичне оформлення, немає можливості налаштувати персональні кнопки або правила обробки пошти.

Щоб повернутися до стандартного вигляду і використовувати усі можливості Пошти, натисніть внизу сторінки на кнопку Повна версія.

Як змінити тему?

Ви можете вибрати просте або тематичне оформлення Пошти. Щоб встановити тему, натисніть на кнопку у правому верхньому куті та натисніть на тему лівою кнопкою миші. Щоб переглянути усі теми оформлення, натисніть на посилання Усі теми у правому нижньому куті випадного меню.

Як увімкнути групування листів?

Якщо ви ведете активне листування, увімкніть опцію групувати за темою (над списком листів, праворуч). Ваші листи згрупуються в гілки обговорень. Щоб згорнути або розгорнути список листів у ланцюжку, натисніть на рядок із темою листа.

Щоб вимкнути групування листів за темою, вимкніть опцію групувати за темою.

Обмеження. У трипанельному інтерфейсі групування листів увімкнено за замовчуванням і вимкнути його не можна.

Як змінити кількість листів на сторінці?

За замовчуванням у поточній папці відображається 30 останніх листів. Щоб побачити попередні листи, натисніть на кнопку Ще листи (у нижній частині сторінки).

Змінити кількість листів на сторінці можна в налаштуваннях:

  1. Натисніть на кнопку Усі налаштування Інші.
  2. У блоці У списку листів зазначте потрібну кількість листів.

Як вимкнути портрети відправників?

Якщо ви не хочете бачити портрети відправників у кожному рядку списку листів, відкрийте меню Усі налаштування Інші параметри, вимкніть опцію показувати портрети відправників і збережіть зміни.

Як вимкнути імена відправників?

Якщо ви хочете бачити в полі Кому не лише імена одержувачів і відправників, але й їхні адреси, виконайте такі дії:

  1. Перейдіть у меню Усі налаштування Контакти.
  2. Вимкніть опцію Показувати імена одержувачів та відправників замість поштових адрес.
Зворотний зв'язок