Інформація про відправника

Зміна імені

Ви можете змінити ім'я, яке відображається в полі Від кого поряд із вашою адресою. Для цього відкрийте меню Налаштування  → Особисті дані, підпис, портрет, введіть нове значення у розділі Ваше ім'я і збережіть зміни.

Примітка. Зміниться лише відображуване ім'я. Ваш логін на Яндексі залишиться тим самим.

Підпис

Створити підпис

Ви можете створити один або кілька підписів, які буде автоматично вставлено в лист під час його створення, відповіді або пересилання. Для цього відкрийте меню Усі налаштування  → Особисті дані, підпис, портрет і введіть текст підпису в розділі Ваші підписи. Ви також можете оформити текст підпису за допомогою панелі інструментів, розташованої над полем введення.

У підпис можна додати зображення одним із способів:

Вставити посилання
Натисніть на значок над полем введення і зазначте пряме посилання на зображення.
Завантажити зображення з комп'ютера
Перетягніть зображення з папки на комп'ютері у поле введення підпису.
Обмеження. Якщо на сторінці створення листа зображення у підписі не відображається, перевірте, чи у листі увімкнено оформлення. При цьому панель оформлення повинна виглядати таким чином (кнопку Без оформлення не виділено жовтим):

Коли підпис буде готовий, натисніть на кнопку Додати підпис.

Відредагувати підпис

 1. Наведіть курсор на правий верхній кут підпису.
 2. Натисніть на значок, що з'явився .

Налаштувати підпис

Ви можете налаштувати для підпису розташування при відповіді, прив'язку до адреси і мови листа. Якщо у вас кілька підписів, ви зможете вибрати один із них на сторінці створення листа.

Прив'язка до адреси

Щоб використати підпис під час надсилання листів із певного поштового аліасу, увімкніть опцію прив'язати до адреси і виберіть потрібну електронну адресу.

Розташування при відповіді

За замовчуванням підпис підставляється в кінець листа або листування. Якщо ви хочете додавати її одразу після відповіді, встановіть відповідне значення в розділі Розташування підпису у відповіді.

Примітка. Ця опція налаштовується відразу для усіх підписів, які ви створили.
Прив'язка підпису до мови листа

Система визначає мову доданих підписів: у разі відповіді на листи, наприклад, англійською мовою, автоматично буде підставлено потрібний підпис. Щоб підставити цей підпис у відповіді на листи й іншою мовою, прив'яжіть його до потрібної мови:

 1. Наведіть курсор на правий верхній кут підпису.
 2. Натисніть на значок, що з'явився .
 3. Виберіть потрібну мову зі списку:

  .

 4. Натисніть на кнопку Зберегти.
Вибір підпису при створенні листа

Якщо у вас декілька підписів, ви можете вибрати один із них на сторінці створення листа:

 1. Наведіть курсор на поточний підпис.
 2. Натисніть на кнопку, що з'явилася (ліворуч від підпису).
 3. Виберіть підпис.

Видалити підпис

 1. Наведіть курсор на правий верхній кут підпису.
 2. Натисніть на значок, що з'явився .

Не відображається підпис

Якщо ви створили підпис, але під час написання листа він відображається некоректно (не працює форматування підпису, гіперпосилання або не відображаються зображення), перевірте, що включено оформлення листа:

 1. Перед уведенням тексту листа натисніть посилання Оформити лист (праворуч під полем уведення).
 2. Оновіть сторінку (натисніть на клавішу F5).

Якщо ви помітили, що підпис не відображається, після того, як написали лист, то оформіть підпис вручну.

Додаткові адреси

Ви можете надсилати листи з основної поштової адреси на Яндексі, з аліасів, а також із ваших адрес на інших сервісах.

 1. Поштові аліаси
 2. Поштові адреси на інших сервісах

Поштові аліаси

Коли ви реєструєтеся на Яндексі, ви отримуєте поштову скриньку в домені вашої країни, наприклад, «alice.the.girl@yandex.ru» і додаткові адреси в національних доменах ru (Росія), by (Білорусь), kz (Казахстан), ua (Україна) та у домені com. Ці адреси є аліасами вашої основної поштової адреси.

Аліаси потрібні, щоб зберегти унікальність вашого логіна. Якщо ви зареєструвалися на Яндексі в Росії, інший користувач у Казахстані, Білорусі чи Україні не зможе створити клон вашої поштової скриньки з таким самим логіном.

Примітка. Якщо ви створили скриньку з ім’ям, що містить крапку, наприклад «alice.the.girl», окрім доменних аліасів для нього також буде створено аліас логіна такого вигляду – «alice-the-girl».

Ви можете вибрати, з якої адреси надсилати листи, у розділі Налаштування  → Особисті дані, підпис, портрет. Цей аліас буде використовуватися за замовчуванням для всіх листів.

Також ви можете використовувати свій номер телефону як аліас.

Поштові адреси на інших сервісах

Якщо ви бажаєте, щоб лист одержувачу надійшов із вашої адреси електронної пошти на іншому сервісі (наприклад, Gmail або Mail.ru), додайте цю адресу на сторінці Адреси електронної пошти і підтвердьте доступ до неї. Після підтвердження ви зможете вибрати у полі Від кого не лише аліас вашої адреси на Яндексі, а й адресу пошти на іншому сервісі.

Увага. Якщо ви додаєте адресу скриньки на іншому поштовому сервісі, налаштуйте збір листів з нього у скриньку на Яндексі. Без налаштування збирача надсилати листи з такої адреси не вийде. Під час налаштування збирача замість логіна зазначте адресу, наприклад cheshire.katze@forestmail.com.

Якщо навіть за умови коректного налаштування збирача у вас не виходить надсилати листи з адреси на іншому поштовому сервісі (наприклад, Gmail або Mail.ru), це означає, що правила безпеки цього сервісу забороняють надсилати листи через інші поштові сервіси, зокрема й через Яндекс.Пошту.

Портрет відправника

Ви можете завантажити в Пошту свій портрет, який бачитимуть одержувачі ваших листів поряд із полем Від кого. Для цього відкрийте меню Усі налаштування  → Інформація про відправника і натисніть на кнопку Завантажити портрет у розділі Мій портрет. Якщо у вас немає відповідного зображення, ви можете сфотографуватися за допомогою веб-камери, натиснувши на відповідну кнопку.

Увага. Щоб змінити портрет у списку листів, може знадобитися кілька днів.

Якщо ви не завантажили портрет у Пошті, у листах може відображатися ваш аватар із профілю в соціальній мережі, яка підтримує можливість пошуку зображень і профілів користувача за адресою електронної пошти (наприклад, Facebook, «Мой Круг», «Однокласники», «Мой Мир» тощо).

Щоб змінити портрет, видаліть старе зображення і завантажте нове. Посилання видалити буде доступне під портретом.

Примітка. Відображення портрета гарантовано підтримується лише у Яндекс.Пошті. Якщо одержувач вашого листа користується іншим поштовим сервісом, ця можливість може в ньому не підтримуватися — одержувач не побачить ваш портрет у заголовку листа.

Проблеми з портретом

Я завантажив портрет, але він не відображається

Якщо на сторінці Відомості про відправника портрет не відображається, потрібно просто трохи почекати. Системі потрібен деякий час, щоб завантажити нову інформацію про користувача. Якщо за тиждень портрет не з'явиться, спробуйте очистити кеш браузера.

Відображається чужий портрет з Однокласників або Facebook

Якщо замість вашого портрета відображається чужий, можливо, хтось зазначив вашу електронну адресу у налаштуваннях соціальної мережі як контактну, а наша система, що збирає відкриті дані із соціальних мереж, прив'язала цей акаунт до вашої пошти.

Зверніться у службу підтримки соціальної мережі з проханням прибрати вашу поштову адресу з профілю цієї людини.

Щоб зв'язатися зі службою підтримки соціальної мережі Однокласники, перейдіть за посиланням http://www.odnoklassniki.ua/dk?st.cmd=helpContent, натисніть на посилання Звернутися у службу підтримки внизу сторінки і заповніть форму.

Щоб зв'язатися зі службою підтримки соціальної мережі Facebook, перейдіть за посиланням http://www.facebook.com/help/contact/?id=274459462613911 і заповніть форму.

Якщо через тиждень чужий портрет не зникне, зверніться до служби підтримки Яндекс.Пошти через форму внизу сторінки.

Відображається портрет з Однокласників, хоча я видалив/закрив сторінку

Соціальна мережа Однокласники іноді може передавати пошуковим системам дані про профілі, які було закрито чи видалено.

Щоб видалити цей портрет із поштової скриньки, зверніться до служби підтримки Яндекс.Пошти через форму внизу сторінки.

Не можу встановити портрет у Пошті для домену

Встановити портрет стандартними засобами Пошти для домену не можна, але ви можете зробити це на сторінці Паспорта.

Соціальні профілі відправника

Якщо у вас є профілі в соціальних мережах, їх бачитимуть одержувачі ваших листів під полем Від кого.

Примітка. Відображення соціальних профілів підтримується лише у Яндекс.Пошті. Якщо одержувач вашого листа користується іншим поштовим сервісом, він не побачить ваші профілі в заголовку листа.

Як прибрати посилання на мої профілі у соціальних мережах?

Пошта використовує для пошуку профілів інформацію з відкритих джерел — соціальних сервісів Facebook, «Мой Круг», «Однокласники», «Мой Мир» та інших сайтів, що підтримують можливість пошуку зображень і профілів користувача за адресою електронної пошти.

Якщо ви хочете заборонити пошук за даними своїх профілів, ви можете змінити налаштування на стороні соціального сервісу або Яндекса — посилання на профілі перестануть показуватися впродовж семи днів.

Facebook

Зайдіть у налаштування облікового запису на сторінку Конфіденційність. Виберіть пункт Чи бажаєте ви, щоб пошукові системи змогли знаходити ваш життєпис? і натисніть на посилання Редагувати. Зніміть прапорець із пункту Дозволити пошуковим системам посилатися на ваш життєпис і натисніть на кнопку Підтвердити.

Однокласники

Зайдіть в налаштування облікового запису на сторінку Налаштування публічності. Встановіть у пункті Відкрити сторінку для пошукових систем і поштових сервісів значення Ні та збережіть зміни.

Мой Круг

Зайдіть у налаштування облікового запису на сторінку Конфіденційність. Встановіть у пункті Показувати мій профіль значення лише користувачам Моего Круга та збережіть зміни.

Налаштування у Яндексі

Ви можете заборонити показ знайдених профілів у Пошті. Перейдіть на сторінку social.yandex.ua, використовуючи обліковий запис на Яндексі. Якщо ви хочете заборонити пошук вашого профілю за адресою іншого поштового сервісу, використайте для авторизації профіль у соціальній мережі.

Якщо ваш профіль у соціальній мережі ще не прив'язано до вашого акаунту на Яндексі, натисніть на значок потрібної соціальної мережі, авторизуйтеся і дозвольте програмі «Яндекс.Паспорт» використовувати доступ до профілю. Цією дією ви підтверджуєте, що профіль належить вам.

Якщо профіль у соціальній мережі вже прив'язано до вашого акаунту на Яндексі увімкніть опцію Пошта у розділі Налаштування приватності.

Увага. Профіль зі списку на сторінці social.yandex.ua після збереження налаштувань видаляти не можна, інакше налаштування буде скасовано.