Як правильно скласти умову

Щоб правило працювало коректно, потрібно правильно скласти його умову. В умові зазначається параметр, його значення і наскільки строго має виконуватися умова.

Параметри умов та значення

ПараметрТе, що повинно бути вказано у значенні параметраПриклад значення параметра
Від когоАдреса відправникаalice.the.girl@yandex.ua
Кому або копіяАдреса одержувача або адреса одержувача копії листаcheshire.katze@yandex.ua
КомуАдреса одержувачаcheshire.katze@yandex.ua
КопіяАдреса одержувача копії листаjust.mad.hatter@yandex.ua
ТемаТема листаБожевільні
Тіло листаТекст листаУсі ми тут не при своєму розумі — і ти, і я.
Ім’я вкладенняНазва вкладеного файлуdocument.pdf
ЗаголовокСлужбова інформація про листTo: cheshire.katze@yandex.ua

Суворість виконання умов

Ступінь суворостіКоментарПриклад виконання властивості
збігається зУ фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких строго відповідають вказаному значенню (адресі або формі слова).Якщо для параметра Тема задано значення «божевільні», то у фільтр потраплять листи з темою «Ми всі — божевільні» і «Такі різні божевільні». Лист із темою «Про безумців» у фільтр не потрапить.
не збігається зУ фільтр потраплять лише ті листи, параметри яких не відповідають вказаному значеню (адресі або формі слова).Якщо для параметра Тема задано значення «божевільні», то у фільтр потрапить лист із темою «Про божевільних». Листи з темами «Ми всі — божевільні» і «Такі різні божевільні» у фільтр не потраплять.
міститьУ фільтр потраплять ті листи, параметри яких відповідають вказаному значенню, а також містять поєднання з цим набором символів (наприклад, усі словоформи певного слова або електронні адреси із зазначеним елементом).Якщо для параметра Тема задано значення «ча», то у фільтр потраплять листи із темами «Чаювання», «Давайте поп'ємо чаю?» і «Час».
не міститьУ фільтр потраплять тільки листи, у параметрах яких немає зазначеного поєднання.Якщо для параметра Тема задано значення «ча», то у фільтр потраплять листи з темами «Ми всі — божевільні», «Сповіщення від Королеви» і «Небилиці». Лист із темою «Чаювання» у фільтр не потрапить.